P0

Fotoreportažai, Miestas

Šildė ir saulė, ir maltiečių sriuba

Gintarė Šimtininkaitė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2019-12-01


Pirmoji žiemos diena klaipėdiečius pasitiko ne tik saulėtu oru, bet ir jau 14-ąjį kartą vykusia paramos akcija „Maltiečių sriuba”, kurios tikslas – surinkti lėšų skurdžiai gyvenančių vienišų senelių globai ir maitinimui.

Maltiečiai Lietuvoje globoja daugiau nei 2600 senolių. Klaipėdoje šiuo metu globojami 42 senoliai ir šeimos.

Gintarės Šimtininkaitės nuotr.

Šventiškoje Teatro aikštėje susirinko būrys savanorių, kurie ragino klaipėdiečius pasivaišinti nuostabia sočia sriuba bei tortu, o visus galinčius ragino prisidėti ir auka. Organizatoriai džiaugiasi, jog žmonės nelieka abejingi, vis labiau supranta šios akcijos prasmę ir prie jos prisideda. Džiaugiamasi ir tuo jog ši akcija pritraukia ir vis daugiau savanorių, o ypač neabejingo jaunimo.

Prieš šios prasmingos akcijos prisidėti buvo kviečiamos įvairios organizacijos, kavinės ir restoranai. Tai padarė kavinių „Jogundė”, „Mealbox“ astovai, restoranas „Pepper Grey“, Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijos labdaros ir kultūros draugija „Sandora“, Litorinos mokykla bei LIONS klubas.

Beje, pernai šioje akcijoje Klaipėdoje dalyvavo apie kandidatavimą į šalies prezidentus pranešęs Gitanas Nausėda su žmona, tačiau šiemet šalies vadovu tapusio eksbankininko uostamiestyje jau nebuvo.

Visi norintys prisidėti prie paramos vienišiems senoliams, tai padaryti gali puslapyje www.maltieciai.lt, taip pat Maltos ordino atstovybėje Turgaus g. 21.

Gruodžio 15 dieną klaipėdiečius ir miesto svečius Lietuvos verslo kolegija kviečia į šventinį-labdaringą bėgimą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skirtos maltiečiams.

Gintarės Šimtininkaitės nuotr.


  2019-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt