P0

Miestas

Padangos Klaipėdos didžiųjų atliekų aikštelėse vėl priimamos (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-02


Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) praneša, kad nuo gruodžio 2 dienos į jo administruojamas Klaipėdos miesto didžiųjų atliekų aikšteles vėl galima atiduoti nebereikalingas padangas.

Iš vieno klaipėdiečio per metus priimamos 5 naudotos padangos.

Klaipėdos miesto aikštelės įsikūrusios Šiaurės pr. 30, Tilžės g. 66A, Plieno g. 13. Aikštelės dirba I-VI nuo 9 iki 19 val.

Padangas taip pat galima atiduoti padangų pardavėjams, servisams, jei juose įsigyjamos ir keičiamos padangos. UAB „Toksika“ (tel. (8 46) 24 10 27), UAB „Žalvaris“ (tel. (8 46) 340 248) bei kitos licencijuotos įmonės priima padangas neribotais kiekiais, bet ši paslauga mokama. Juridiniai asmenys padangų atliekas privalo atiduoti jas tvarkančiai įmonei pagal padangų atliekų perdirbimo ir panaudojimo rašytinę sutartį.

Už kiekvieną ne vietoje išmestą padangą gali tekti sumokėti baudą nuo 30 iki 90 eurų, o už aplinkai padarytą žalą dar papildomai atlyginti 44 eurus.


2019-12-02

2 komentarai “Padangos Klaipėdos didžiųjų atliekų aikštelėse vėl priimamos”

  1. Kaip tik naujas padangas nusipirkau ir nežinojau kada savo senas nuvežt priduoti. Dabar jau galėsiu ramia galva sandėliuką ištuštinti

  2. Jau buvo problema atsiradus kur pirkti naujas padangas automobiliui. Vietą puikią suradau. Tikrai mažos kainos, o padangų kokybė labai džiuginanti. O dabar dar ir žinosiu kur jas reikia priduoti. Garaže jau nemažą kraitį senų padangų esu sukrovęs, vis neprisiverdavau jų išgabenti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt