P0 mobilus

Miestas

Senjorams – nemokami kūrybiniai judesio užsiėmimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-03


Šeiko šokio teatro studija nuo 2018 metų kviečia senjorus į judesio užsiėmimus, skirtus lavinti kūrybiškumą, improvizuoti, susirasti naujų bičiulių ir turėti galimybę dalyvauti pasirodymuose.

Teatras, gavęs „Klaipėdos naftos“ paramą, praneša projektą šiemet tęsiantis ir visus norinčius kviečia prisijungti prie senjorų grupės.

Užsiėmimų, kuriuos veda šokio pedagogė, choreografė, šokėja, judesio terapijos praktikė Dovilė Binkauskaitė, metu dalyviai atlieka kūrybines judesio užduotis, improvizuoja, mokosi įsiklausyti į savo kūną ir pajausti savo galimybes. Senjorai atranda savitą ir unikalią judesio kalbą, judesiu pasakoja savo istoriją, emocijas bei išgyvenimus.

„Kūnas talpina savyje gyvenimo istoriją. Klausydamiesi kūno ir leisdami jam judėti, mes dalinamės savimi, dovanojame gyvenimo istoriją. Kiekvieno žmogaus judėjimas yra nepakartojamas, todėl kviečiame dalyvauti visus norinčius, jokio specialaus pasiruošimo nereikia“, – pranešime cituojama  užsiėmimus vedanti D. Binkauskaitė.

„Judesio pamokas lankantys senjorai kaskart tobulina ne tik judesio, bet ir bendravimo įgūdžius, užmezga naujų pažinčių, dalinasi savomis istorijomis, susiranda bičiulių. Saviraiška judant, bendravimas bei buvimas grupėje ugdo pasitikėjimą savimi, vidinės laisvės pojūtį, lengvumo jausmą”,- rašoma pranešime.

Jame taip pat informuojama, jog šių metų gegužę įvyko 40-ies Šeiko šokio teatro studijos senjorų pasirodymas „Čia ir dabar“ Senajame turguje kartu su violončelininkais, kur dalyviai atliko itin lėto judesio performansą, kontrastuojantį greitam, intensyviam turgaus judesiui.

INFORMACIJA 

Šeiko šokio teatro studija vaikams, jaunimui, suaugusiems ir senjorams veikia nuo 2018 metų, mokytojai – šiuolaikinio šokio profesionalai, aktyviai kuriantys scenoje, nuolat keliantys kvalifikaciją meistriškumo kursuose, nominuoti ar apdovanoti nacionaliniais teatro apdovanojimais. 

Užsiėmimai senjorams vyksta antradieniais nuo 9.30 iki 10.30 val. Klaipėdos kultūros fabriko, 5 a. palėpės salė C (yra liftas). Bangų g. 5A, Klaipėda

Informacija ir registracija tel. +370 68171631. 


2019-12-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt