P0

Miestas

Senjorams – nemokami kūrybiniai judesio užsiėmimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-03


Šeiko šokio teatro studija nuo 2018 metų kviečia senjorus į judesio užsiėmimus, skirtus lavinti kūrybiškumą, improvizuoti, susirasti naujų bičiulių ir turėti galimybę dalyvauti pasirodymuose.

Teatras, gavęs „Klaipėdos naftos“ paramą, praneša projektą šiemet tęsiantis ir visus norinčius kviečia prisijungti prie senjorų grupės.

Užsiėmimų, kuriuos veda šokio pedagogė, choreografė, šokėja, judesio terapijos praktikė Dovilė Binkauskaitė, metu dalyviai atlieka kūrybines judesio užduotis, improvizuoja, mokosi įsiklausyti į savo kūną ir pajausti savo galimybes. Senjorai atranda savitą ir unikalią judesio kalbą, judesiu pasakoja savo istoriją, emocijas bei išgyvenimus.

„Kūnas talpina savyje gyvenimo istoriją. Klausydamiesi kūno ir leisdami jam judėti, mes dalinamės savimi, dovanojame gyvenimo istoriją. Kiekvieno žmogaus judėjimas yra nepakartojamas, todėl kviečiame dalyvauti visus norinčius, jokio specialaus pasiruošimo nereikia“, – pranešime cituojama  užsiėmimus vedanti D. Binkauskaitė.

„Judesio pamokas lankantys senjorai kaskart tobulina ne tik judesio, bet ir bendravimo įgūdžius, užmezga naujų pažinčių, dalinasi savomis istorijomis, susiranda bičiulių. Saviraiška judant, bendravimas bei buvimas grupėje ugdo pasitikėjimą savimi, vidinės laisvės pojūtį, lengvumo jausmą”,- rašoma pranešime.

Jame taip pat informuojama, jog šių metų gegužę įvyko 40-ies Šeiko šokio teatro studijos senjorų pasirodymas „Čia ir dabar“ Senajame turguje kartu su violončelininkais, kur dalyviai atliko itin lėto judesio performansą, kontrastuojantį greitam, intensyviam turgaus judesiui.

INFORMACIJA 

Šeiko šokio teatro studija vaikams, jaunimui, suaugusiems ir senjorams veikia nuo 2018 metų, mokytojai – šiuolaikinio šokio profesionalai, aktyviai kuriantys scenoje, nuolat keliantys kvalifikaciją meistriškumo kursuose, nominuoti ar apdovanoti nacionaliniais teatro apdovanojimais. 

Užsiėmimai senjorams vyksta antradieniais nuo 9.30 iki 10.30 val. Klaipėdos kultūros fabriko, 5 a. palėpės salė C (yra liftas). Bangų g. 5A, Klaipėda

Informacija ir registracija tel. +370 68171631. 


  Miesto straipsnių vidus

  2019-12-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt