Verslas

„Grigeo Klaipėda“ vadovaus Tomas Eikinas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-04


Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) pranešė, kad nuo gruodžio 3 d. bendrovės „Grigeo Klaipėda“ generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Tomas Eikinas.

Tomas Eikinas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Buvęs bendrovės „Fortum Klaipėda“ direktorius teigia naujajame darbe puikiai išnaudosiantis sukauptą patirtį.

„Gerąsias praktikas, kompetenciją ir patirtį žadu sėkmingai pritaikyti „Grigeo Klaipėda“. Prisidėsiu prie jau vykdomų įmonės projektų ir tikiuosi, kad įveiksime visus šuo metu įmonei kylančius iššūkius“, – cituojamas naujasis generalinis direktorius.

T. Eikinas bendrovę „Fortum Klaipėda“ paliko lapkričio pradžioje. Jis yra KPA tarybos narys bei Švietimo, mokslo ir inovacijų komiteto pirmininką su naujomis pareigomis, naujais iššūkiais ir linkime jam sėkmės.

Iki T. Eikino „Grigeo Klaipėda“ vadovavo Robertas Krutikovas, pakeitęs Vidą Beržonskį, kurį  bendrovė įtarinėjo galimai iššvaisčius didelės vertės jos turtą, „sudarant ir vykdant su bendrovės interesais nesutampančius, pelningai bendrovės veiklai trukdančius, ekonomiškai nepagrįstus sandorius”.


Verslo straipsnių visus kompas

2019-12-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt