P0

Kultūra

KKKC Meno kieme – pirmosios Klaipėdos kultūros kvartalo dirbtuvės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-04


KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4) gruodžio 9-ąją, pirmadienį, 17.30 val. klaipėdiečiai kviečiami į nemokamas kūrybines dirbtuves „Klaipėdos kultūros kvartalas. Suvenyras: meduolinis namukas“.

Fachverko pastatų komplekso rekonstrukcijai artėjant prie pabaigos Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras imasi iniciatyvos ir nuo 2020 metų pradės įgyvendinti tarpinstitucinio bendradarbiavimo – Klaipėdos kultūros kvartalo idėją. Pirmasis žingsnis bus bendra visų kultūros organizacijų susitikimų vieta virtualioje erdvėje – šiuo metu kuriama paskyra socialiniame tinkle „Facebook“, kurioje Klaipėdos kultūros kvartalo nariai prisistatys miestiečiams.

Ateinančių metų planuose – kūrybinės dizaino, suvenyrų dirbtuvės klaipėdiečiams, kurių metu kartu su miesto bendruomene bus tariamasi, laukiama pasiūlymų ir ieškoma sprendimų, kokį jie įsivaizduoja Klaipėdos kultūros kvartalą: kaip turėtų atrodyti jo vizualioji išraiška, kokių bendrų veiklų ar renginių pageidautų miestiečiai ir t. t.

Į pirmąjį susitikimą-diskusiją Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kviečia jau šiemet. KKKC Meno kiemo dirbtuvėse dalyviai drauge su kultūros bendruomene ir menininke Lina Jaruševičiūte ne tik aptars Kultūros kvartalo galimybes, bet ir kurs Klaipėdos fachverką atspindinčius suvenyrus – meduolinius Kultūros kvartalo namukus.

Dirbtuvės nemokamos (reikia atsinešti kočėlą). Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija el. paštu: inga@kkkc.lt


Kultūros straipsnių vidus

2019-12-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt