P0

Kultūra

Klaipėdos lėlių teatre vėl apsigyvens Kalėdų Senelis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-04


Klaipėdos lėlių teatras praneša, kad šventiniam laikotarpiui jame tradiciškai apsigyvens Kalėdų Senelis, kuris duris į savo namelį atvers jau gruodžio 7 d.

Pirmą kartą Kalėdų Senelis į Klaipėdos lėlių teatrą atvyko daugiau nei prieš 10 metų – vaikai kartu su Seneliu rašė laiškus, linkėjimus, kūrė rankdarbius, šnekučiavosi. Tada teatras buvo įsikūręs mažame fachverkiniame namelyje Vežėjų g. 4.

Dabar teatras pagrindinę veiklą vykdo naujose patalpose Turgaus g. 9. Čia jau antrus metus įsikurs ir Kalėdų Senelis. Anot teatro pranešimo, didesnė erdvė leidžia turėti dar didesnes galimybes: aukštos lubos leidžia priimti drąsesnius scenografinius sprendimus, didesnis plotas – vaikams susitikimo metu aktyviau pajudėti, atlikti užduotis, kitaip pašėlioti.

Kokia bus šių metų tema, teatras dar neatskleidžia.


Kultūros straipsnių vidus

2019-12-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt