P0

Kriminalai ir nelaimės

Rastas kūdikio lavonėlis, tėvai sulaikyti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-09


Sekmadienį, apie 14 val., Klaipėdoje, vieno Minijos g. 129 namo bute, lovoje rastas jau irti pradėjęs 2,5 mėnesio amžiaus kūdikio lavonėlis.

Pareigūnai sekmadienio vakarą buvo paskelbę kūdikio mamos, 30-metės Alinos Sriebaliūtės ir jos 32 metų sugyventinio Mykolo Ruikio paiešką bei prašė visuomenės pagalbos.

Pirmadienio rytą jau pranešta, kad Kelmės policijos pareigūnai juos sulaikė. Socialiniame tinkle viena moteris skelbė, kad pora buvo atvykusi ieškotis darbo pas jos tėvus ūkininkus.

Policija skelbia, jog vaiko motina galimai stokojo socialinių įgūdžių, jai jau buvo apribotos teisės į tris vaikus: 9, 7 ir 3 metų.

Šiuo metu laukiama medicinos ekspertų išvados apie galimą kūdikio mirties priežastį, taip pat renkami duomenys apie motinos ir mirusio vaiko sveikatos būklę iki gimdymo, nėštumo metu ir po jo.

Pirminės apžiūros metu smurto požymių ant kūdikio kūno nenustatyta.


2019-12-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt