P0

Kultūra

Vienas „Auksinis feniksas” nutūpė ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-10


Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimų „Auksinis feniksas 2019“ metu viena iš nominacijų teko ir Klaipėdai.

Geriausiu metų kultūros centro partneriu buvo pripažinta Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedra.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Kūryba ir menas prisikelia kaip auksinis feniksas iš bet kokių pelenų. Lankydamasis šalies kultūros centruose matau, kaip stiprėja kultūrinės bendruomenės, kaip daugybė žmonių veikia tam, kad jų dėka įsižiebtų kultūros šviesa ten, kur kitu atveju būtų truputį apatijos pelenų. Už tai be galo dėkoju visiems kultūros centrų darbuotojams, visiems, kas palaiko ir įkvepia gyvybę į kultūros liepsną“, – kalbėjo renginyje dalyvavęs kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas.

„Auksinio fenikso“ apdovanojimai teikiami nuo 2012 metų. Jais siekiama pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, labiausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, vystymui, perdavimui, puoselėjimui, kultūros centrų sistemos plėtojimui, tobulinimui ir viešinimui. Apdovanojimu skatinama partnerystė ir bendradarbiavimas, padedantys kurti bei puoselėti kultūros ir meno tradicijas, naujų formų atsiradimą, regionų kultūrinį išskirtinumą.

Lietuvos kultūros centrų asociaciją vienija 140 juridinį statusą turinčių kultūros centrų su savo filialais ir padaliniais seniūnijose.


  2019-12-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt