P0

Kultūra

Giesmėmis įprasmins adventą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-11


Gruodžio 17 d., antradienį, 17.30 val., Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks tradicinių giedojimų vakaras „Adventas. Ko ir kaip laukiame?“

Renginyje dalyvaus Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės liaudiškų giesmių ansamblis (vad. V. Budreckis) ir Visų rusų šventųjų parapijos choras (vad. O. Roenko). Renginio vedėjas kun. doc. dr. S. Stumbra.

Adventas krikščioniškoje tradicijoje išgyvenamas viltingu laukimu, įvairiomis liaudies pamaldumo praktikomis ir namų apeigomis. Klaipėdiečiai kviečiami  išgyventi advento laukimą su adventinėmis giesmėmis,  seniausių krikščionybės Bažnyčių – Romos Katalikų ir Stačiatikių tradiciniais giedojimais.

Renginys nemokamas.


  2019-12-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt