P0

Uostas ir jūra

Vėl protestuos prie Vyriausybės (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-11


Trečiadienį Vyriausybei ruošiantis iš antro karto patvirtinti Klaipėdos uosto bendrąjį planą kai kurie klaipėdiečiai pranešė sostinėje, prie Kudirkos paminklo, vėl rengiantys piketą.

Jo tema – „Premjere, Sauliau Skverneli, Susisiekimo ministre, Jaroslav Narkevič, Jūsų prašome nebrukite Nepriklausomai Lietuvai sovietinius projektus“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Išorinis giliavandenis uostas Klaipėdoje – Lietuvos pajūrio ekologinė katastrofa. Apie tai rašėme Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai, Klaipėdos uosto direkcijai. Susipažinę su įvairių institucijų atsakymais, supratome, kad Lietuvos Respublikos vyriausybė nesuvokia, kad jų siekiai išlaikyti lyderiaujančio uosto pozicijas iš tikro siekia vieno tikslo – sunaikinti Lietuvos pajūrį iki Latvijos sienos. Bendrasis uosto planas yra ydingas. Uosto plėtra į Melnragės pusę jau buvo numatyta Sovietų Lietuvoje Leningrado ( šiandien Peterburgo) projektuotojų. Sovietinių projektuotojų perdėtas pomėgis didybei, gražios kalbos apie progresą užsibaigė ekologine katastrofa – išdžiovino Aralo jūrą. Jiems dar tais gūdžiais laikais nepasisekė to padaryti su Lietuvos pajūriu – tai šiandien tų pseudoprojektuotojų darbą nori užbaigti Nepriklausomos Lietuvos „specialistai“ Vyriausybės rūmuose 2019 m. gruodžio mėn. 11 d. Ateisime, piketuosime ir tikėsime, jog Nepriklausomos Lietuvos valdžia neserga gigantomanija ir nepatvirtins Klaipėdos uosto bendrojo plano koncepcijos”, – rašome pranešime, kurį išplatino Virginija Jurgelevičienė.


  2019-12-11

  3 komentarai “Vėl protestuos prie Vyriausybės”

  1. AvatarUosta statyti tai ir Rusijos kerštas (IP: 90.131.38.163)

   Manau tas prastumtas translytinis projektas uosto statyba kaip Rusijos planas Sunaikinsim Lietuva. Pasidavė planui Grubliauskas ir Neniskis ir Narkevičiai

  2. Avatarvirginija (IP: 86.100.115.25)

   Karaliaučiaus kraštas šiandien yra rusų. Šią teritoriją jie nori išlaikyti. Jiems reikia Klaipėdos. Kokios yra Putino paruoštos slaptos instrukcijos, nežinome. Bet, jei nori įgyvendinti sovietinių laikų projektą, kuriuos įgyvendinus įvyks negrįžtamas poveikis gamtai ir į poveikio gamtai stabdymą bus išmesti milijonai eurų, tai skurdžią šalį priglausti rytų kaimynui bus vieni niekai.

  3. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   į miestą grūsti dar ir uostą yra XXI a, ekonominis nusikaltimas

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt