P0

Uostas ir jūra

Vėl protestuos prie Vyriausybės (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-11


Trečiadienį Vyriausybei ruošiantis iš antro karto patvirtinti Klaipėdos uosto bendrąjį planą kai kurie klaipėdiečiai pranešė sostinėje, prie Kudirkos paminklo, vėl rengiantys piketą.

Jo tema – „Premjere, Sauliau Skverneli, Susisiekimo ministre, Jaroslav Narkevič, Jūsų prašome nebrukite Nepriklausomai Lietuvai sovietinius projektus“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Išorinis giliavandenis uostas Klaipėdoje – Lietuvos pajūrio ekologinė katastrofa. Apie tai rašėme Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai, Klaipėdos uosto direkcijai. Susipažinę su įvairių institucijų atsakymais, supratome, kad Lietuvos Respublikos vyriausybė nesuvokia, kad jų siekiai išlaikyti lyderiaujančio uosto pozicijas iš tikro siekia vieno tikslo – sunaikinti Lietuvos pajūrį iki Latvijos sienos. Bendrasis uosto planas yra ydingas. Uosto plėtra į Melnragės pusę jau buvo numatyta Sovietų Lietuvoje Leningrado ( šiandien Peterburgo) projektuotojų. Sovietinių projektuotojų perdėtas pomėgis didybei, gražios kalbos apie progresą užsibaigė ekologine katastrofa – išdžiovino Aralo jūrą. Jiems dar tais gūdžiais laikais nepasisekė to padaryti su Lietuvos pajūriu – tai šiandien tų pseudoprojektuotojų darbą nori užbaigti Nepriklausomos Lietuvos „specialistai“ Vyriausybės rūmuose 2019 m. gruodžio mėn. 11 d. Ateisime, piketuosime ir tikėsime, jog Nepriklausomos Lietuvos valdžia neserga gigantomanija ir nepatvirtins Klaipėdos uosto bendrojo plano koncepcijos”, – rašome pranešime, kurį išplatino Virginija Jurgelevičienė.


Uosto vidus kompas

2019-12-11

3 komentarai “Vėl protestuos prie Vyriausybės”

  1. Manau tas prastumtas translytinis projektas uosto statyba kaip Rusijos planas Sunaikinsim Lietuva. Pasidavė planui Grubliauskas ir Neniskis ir Narkevičiai

  2. Karaliaučiaus kraštas šiandien yra rusų. Šią teritoriją jie nori išlaikyti. Jiems reikia Klaipėdos. Kokios yra Putino paruoštos slaptos instrukcijos, nežinome. Bet, jei nori įgyvendinti sovietinių laikų projektą, kuriuos įgyvendinus įvyks negrįžtamas poveikis gamtai ir į poveikio gamtai stabdymą bus išmesti milijonai eurų, tai skurdžią šalį priglausti rytų kaimynui bus vieni niekai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt