P0

Kriminalai ir nelaimės

Narkotines medžiagas platino nepilnametis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-12


Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl nepilnamečio narkotinių medžiagų platintojo veiklos.

Šių metų gegužę Klaipėdoje, prie vieno Taikos pr. esančio daugiabučio namo, policijos pareigūnai sulaikė penkiolikmetį. Apžiūros metu šio vaikino kišenėse rasta daugiau kaip 10 g narkotinės medžiagos – kanapių. Tada jaunuolis baudžiamosios atsakomybės išvengė dėl savo amžiaus – pagal Baudžiamąjį kodeksą už šio pobūdžio nusikalstamas veikas atsako asmuo, kuriam iki nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo padarymo buvo suėję šešiolika metų. Jaunasis kvaišalų mėgėjas buvo perduotas tėvams.

Tęsiant operaciją tą pačią dieną Statybininkų pr. buvo sulaikyti trys 17-18 m. amžiaus vaikinai bei 16-metė mergina. Atlikus kratas, pas vieną iš vaikinų taipogi rasta kanapių. Tyrimo metu uostamiesčio pareigūnai nustatė, kad narkotines medžiagas savo bendraamžiams platino Statybininkų pr. gyvenantis septyniolikmetis. Atlikus kratą įtariamojo gyvenamojoje vietoje rasta apie 80 g kanapių.

Jaunajam narkotikų prekeiviui pareikšti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų platinimo bei narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų. Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams baudžiama laisvės atėmimu nuo 3 iki 12 metų.


  2019-12-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt