Sportas

Klaipėdiečių startai Europos kroso čempionate

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-12


Lisabonoje (Portugalija) pasibaigęs Europos kroso čempionatas buvo sėkmingas Lietuvos atletams. Kartu su šalies bėgikais gerai pasirodė ir klaipėdiečiai.

Mišrioje kroso estafetėje (4 x 1500 m) klaipėdietis Benediktas Mickus (nuotr. dešinėje) su komandos draugais Egle Balčiūnaite, Loreta Kančyte ir Simu Bertašiumi iškovojo aukštą devintąją vietą – tai aukščiausias iki šiol lietuvių pasiekimas Europos kroso čempionatuose.

Jaunimo iki 23 m. grupėje priekuliškė Eglė Morenaitė (nuotr. kairėje), šiuo metu studijuojanti JAV,   6225 m kroso trasoje užėmė 20-ąją vietą ir antrus metus iš eilės savo amžiaus grupėje pateko į geriausiųjų Europos kroso bėgikių 20-tuką.

O Lietuvos komanda, kurią sudarė Eglė Morenaitė, Kamilė Vaidžiulytė, Auksė Linkutė, Gintarė Juknytė, čempionate užėmė garbingą 11-ąją vietą.

R. Morenaitei tai buvo penktas Europos kroso čempionatas. Pernai Eglė užėmė 11-ąją vietą Europos jaunimo iki 23 m. kroso čempionate ir tai iki šiol lieka kaip geriausiai tarp Lietuvos sportininkų pasirodžiusi individualioje rungtyje Europos kroso čempionatuose.


2019-12-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt