P0

Miestas

Klaipėdos policijos komisariate – eksperimentas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-12


Klaipėdos miesto policijos komisariate nuo kitų metų vyks eksperimentas, kurio tikslas bus įvertinti, ar pareigūnai dirba efektyviai.

Atsižvelgiant į policijos bendruomenės pastabas, tam tikros dalies visuomenės lūkesčius, kitų institucijų pastebėjimus ir siekiant tinkamai bei objektyviai įvertinti tam tikrą policijoje įvykdytos reformos dalį, kurios metu rajoniniuose policijos komisariatuose buvo sujungta viešoji ir kriminalinė policija, nuspręsta vykdyti eksperimentą, pranešė Policijos departamentas.

Asociatyvi nuotr.

Eksperimentas startuos kitų metų pradžioje 4-iuose policijos komisariatuose: Klaipėdos miesto, Šiaulių miesto ir rajono, Plungės rajono ir Šakių rajono.

Jo metu, nekeičiant dabartinės struktūros, bet atlikus tam tikrus veiklos organizavimo pokyčius, bus siekiama įvertinti policijos veiklos efektyvumą.

„Nenorime daryti jokių išankstinių vertinimų, tiesiog norime objektyviai įsivertinti dalį įvykdytos reformos ir gauti objektyvius duomenis, kaip veikia sistema, ar ji tobula, ar būtini kažkokie pakeitimai. Minėtuose miestuose ar rajonuose gyvenantys žmonės neturėtų pajusti šio eksperimento pasekmių, dėl jo nenukentės saugumas, viešosios tvarkos užtikrinimas, reagavimas į įvykius, jų tyrimas ar prevencinė veikla“, – teigė policijos vadovas Renatas Požėla.

Sudaryta darbo grupė iš Policijos departamento ir policijos įstaigų darbuotojų aprašys eksperimento eigą, terminus, konkrečias veiklos kryptis ir vykdomo pokyčio kriterijus. Apie eksperimento rezultatus bus informuojama policijos bendruomenė ir visuomenė. Pasiekti rezultatai bus labai svarbūs pasirenkant tolimesnę policijos veiklos kryptį.

Vykdomo eksperimento metu minėtuose komisariatuose darbuotojų skaičius, darbo apmokėjimas, socialinės garantijos niekaip nesikeis.


  2019-12-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt