P0

Miestas

Ministerija laukia pasiūlymų dėl pašto pastato

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-12


Naujajai Lietuvos pašto valdybai sustabdžius Klaipėdos centrinio pašto pastatų pardavimo aukcioną, bendrovė akcijas valdanti Susisiekimo ministerija paskelbė pratęsianti viešąją konsultaciją dėl jo tolesnio panaudojimo ir pasiūlymų laukia iki gruodžio 20 d.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot ministerijos pranešimo, Klaipėdos ir Kauno centrinius pašto pastatus norima kuo efektyviau panaudoti ir pritaikyti visuomenės poreikiams. Viešosios konsultacijos metu laukiama idėjų ir pasiūlymų dėl šių pašto pastatų įveiklinimo.

„Visuomenė ir suinteresuoti asmenys kviečiami teikti savo idėjas, kaip šie pastatai galėtų būti pritaikomi kultūrinėms, socialinėms, pilietinėms, administracinėms ar kitoms panašioms reikmėms. Savo pasiūlymus iki gruodžio 20 d. galima teikti el. paštu konsultacijos@sumin.lt”, – rašoma ministerijos pranešime.

Gautus pasiūlymus vertins ir analizuos Susisiekimo ministerijos sudaryta tarpinstitucinė darbo grupė.


  2019-12-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt