P0

Regionas

Dėl stipraus vėjo be elektros liko dalis Kretingos ir Klaipėdos rajono gyventojų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-16


Dėl naktį ir paryčiais ypač sustiprėjusio vėjo elektros neteko nemažai Vakarų Lietuvos gyventojų.

ESO duomenimis, labiausiai nuo stipraus vėjo nukentėjo Kretingos, Klaipėdos, Plungės rajonų ir Raseinių regionas. Iš viso dėl virtusių šakų, medžių ir kitų vėjo sukeltų priežasčių be elektros buvo likę per 17 tūkstančių ESO klientų.

Hidrometeorologijos tarnyba informuoja, jog stiprus vėjas iš Vakarų Lietuvos pamažu juda šiaurės rytų kryptimi. Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

14 val. duomenimis, elektros energijos neturėjo daugiau nei 1500 Plungės, Gargždų ir Kretingos elektros tinklo vartotojų. Pastarieji gedimai fiksuoti iki ir po pietų, jie šiuo metu tvarkomi.

„Tokių gedimų šalinimui reikia papildomo laiko, medžiagų ar įrangos, todėl gedimų šalinimas šiek tiek užtrunka. Šiuo metu dirba ne tik ESO operatyvinės  brigados, bet ir pasitelktos rangovų pajėgos, kad elektros tiekimas būtų atkurtas kuo greičiau visiems klientams”, – teigiama ESO pranešime spaudai.

Hidrometeorologijos tarnyba informuoja, jog stiprus vėjas iš Vakarų Lietuvos pirmadienį pamažu ėmė judėti šiaurės rytų kryptimi, tad tikėtina, jog nauji gedimai bus fiksuojami kituose regionuose.

ESO primena apie nukritusių ant žemės elektros laidų keliamą pavojų: ragina žmones nesiartinti prie nuvirtusių elektros oro linijų atramų, nukritusių laidų ar kitų elektros įrengimų ir apie tai kuo skubiau pranešti bendruoju pagalbos tel. 112 arba nemokamu ESO gedimų numeriu 1852.


  2019-12-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt