Kriminalai ir nelaimės

Įkliuvo trys kvaišalų turėtojai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-16


Sekmadienio vakarą, per šiek tiek daugiau nei valandą, Klaipėdos policininkams įkliuvo trys asmenys, su savimi turėję kvaišalų.

Du iš trijų atvejų buvo užfiksuoti Kairių gatvėje. Apie 19.50 val. čia pareigūnai atliko automobilio „Mazda” ir jame buvusių asmenų dalinę apžiūrą. Apžiūros metu 17-mečio striukės kišenėje rastas folijos lankstinukas su augalinės kilmės žalios spalvos medžiaga. Vaikinas sulaikytas. Netrukus tokių pat pareigūnų veiksmų sulaukė ir toje pačioje gatvėje automobilyje „Audi” sėdėjusi kompanija. Mašinos dešinėje pusėje, ant grindų kilimėlio, rastas mėlynos spalvos plastiko paketas su augalinės kilmės žalios spalvos medžiaga. Dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas.

O apie 21.16 val. areštinėje atliekant 24 metų sulaikytojo asmens kratą, jo kojinėje rasta geltonos spalvos tabletė su įspaudu. Įtariama, kad tai gali būti narkotinė ar psichotropinė medžiaga.


2019-12-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt