P0

Politikų tribūna

Laisvės partijos akcija – ir Klaipėdos rajone (8)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-16


Laisvės partija, dešimtyje šalies vietų pirmadienį surengė akciją, skirtą atkreipti dėmesį į rajonuose esančių kelių būklę, nepamiršo ir Klaipėdos rajono.

„Dovanojame premjerui namą Klaipėdos rajone. Labai reikia sutvarkyti kelią“, – rašoma plakate, su kuriuo fotografavosi partiečiai.

Laisvės partija atkreipia dėmesį, kad tuo metu, kai Lietuvos regionuose yra daugiau nei 39 tūkst. neasfaltuotų kelių, Susisiekimo ministerija „slapta pinigų paskiria būtent premjero kelio remontui”.

„Laisvės partija šia akcija siekia parodyti, jog sovietmetį menančios nomenklatūrinės tradicijos yra netoleruotinos ir valstybės biudžeto pinigai turi būti skirti ten, kur jų labiausiai reikia”, – rašoma partijos pranešime.


  2019-12-16

  8 komentarai “Laisvės partijos akcija – ir Klaipėdos rajone”

  1. AvatarMartynas Vainorius (IP: 84.15.185.247)

   Gerbiamieji komentatoriai, jei nepastebėjote, tai ši informacija paskelbta rubrikoje “Politikų tribūna”, kuri yra skirta visiems Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos politikams – nepaisant jų požiūrių, orientacijos ar kokių nors dar ypatybių. Ir skirtingai nei kitos žiniasklaidos priemones, mes skelbiame visus jų pasisakymus ar pranešimus, kuriuos gauname, kol neprasideda kokia nors rinkiminė kampanija. Pasikartosiu nežinau jau kurį kartą – ateikite su politiku, verslininku ar bet kuriuo kitu eiliniu piliečiu, kuris nusipirko “Atviroje Klaipėdoje” publikaciją (išskyrus paskelbtas rinkimų kampanijos metu pagal VRK deklaruotus įkainius) arba susimokėjo, kad kuri nors nepasirodytų, ir aš jums abiem perleisiu savo viešosios įstaigos dalį.

  2. Avatarmiestietis (IP: 86.100.146.221)

   Maniau, kad Atvira Klaipėda, labai objektyvus, visas miesto negeroves viešinantis internetinis portalas, pasirodo , kad labai klydau. Niekas negali atsispirti turtingiesiems.

  3. AvatarAnonimus (IP: 193.219.76.238)

   Vaje tau, Tomas Mataitis iš KRAC o!!! jau nebe aktyvus Liberalų sąjūdžio narys? Kas privertė pakeisti partijas? Mero komanda? Suprantama, supratama KRACas gerai maitina, o ir darbo nedaug.
   Patys tie, kuriems rūpi skaidrumas. O gal išeikite su šūkiu apie skaidrumą ir KRACo viešuosius pirkimus, automobilius ekstra klasės, mobilius telefonus ir kompiuterius šeimoms, komandiruotes į Italiją ir Gruziją apie šiukšlių reikalus ar apie užkeltas namų administravimo kainas?

  4. AvatarAnonimas (IP: 86.100.16.151)

   Jeigu tai užsakyta publikacija, tai ir reiktų pažymėti. O jeigu ne, tada tenka labai nusivilti šiuo skaidrumą deklaruojančiu portalu.

  5. AvatarAnonimas (IP: 193.219.187.59)

   Ar visų partijų žaidimus aprašinės “Atvira Klaipėda”? Neskaniai atrodo…

  6. AvatarKlaipediete (IP: 90.138.138.218)

   Patys tie svenciausieji 😡

   • AvatarManau (IP: 78.57.226.141)

    jeigu reikės, tokie dar ne kartą išvers savo skūrą. Esant reikalui gali ir pilotkę su raudona žvaigžde užsidėt..Nieko tokio.:D)Laisve gejams!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt