P0

Miestas

Uostamiesčio pareigūnus palaimino Telšių vyskupas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-17


Antradienį Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas tradiciškai prieš didžiąsias metų šventes lankėsi Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate ir palaimino susirinkusiuosius.

Pareigūnams vyskupas teigė, kad Jėzaus mokymo tikslas – viltis – labai panašus į policijos siekius. Pasak vyskupo, policija yra bendruomenės viltis, kad teisingumas, įstatymai, užtikrinantys darną visuomenėje visada bus apsaugoti. Klaipėdos policijos kapeliono, kunigo Viliaus Viktoravičiaus palinkėjimas pareigūnams buvo itin lakoniškas ir filosofinis – „Kiekvienam atrasti tarp mūsų gyvenantį Dievą“.

„Mūsų svarbiausia pareiga – būti ten, kur pagalbos reikia labiausiai ir savo darbu užtikrinti, kad artimieji, draugai, kiekvienas pilietis švęsti galėtų ramiai”, – sveikindamas kolegas sakė apskrities komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

Ir dvasiniai vadovai, ir policijos viršininkas akcentavo, kad Kalėdų laukimas – puikus metas padėkoti už nuveiktus darbus, pagirti vienas kitą, o gal ir atsiprašyti.

Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“ nariai ir jų partneriai tradiciškai pasveikino penkis tarnyboje itin pasižymėjusius apskrities pareigūnus. Pasak rotariečių, dėmesys ir padėka šiuo stebuklingu metu yra labai svarbu ir jie džiaugiasi vėl galėdami padėkoti už tai, kad gali jaustis saugūs.

Skambant kvinteto „Brass” atliekamiems kalėdiniams kūriniams, pareigūnai su renginio svečiais šeimyniškai vaišinosi kūčiukais ir spanguolių kisieliumi.


2019-12-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt