P0

Kultūra

KU Vitražinė salė kviečia laukti Kalėdų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-18


Penktadienį, gruodžio 20 d., 18 val. Klaipėdos universiteto (KU) Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto Vitražinėje salėje (S. Nėries g. 5) vyks chorinės ir elektroninės muzikos šventinis koncertas „Kalėdų belaukiant“.

Vitražinė salė apie 1930 m.

Vitražinė salė – tai puikus ne tik istorinis, architektūrinis paveldo paminklas, bet ir koncertinė salė, turinti gražią koncertinę patirtį bei atmintį. Tai buvo viena gražiausių koncertinių salių tarpukario Klaipėdoje, kurioje buvo įrengti vargonai, vykdavo simfoninės, chorinės bei kamerinės muzikos koncertai, kiti renginiai.

KU mišraus choro „Pajūrio aidos“ bei miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ iniciatyva stengiamasi grąžinti į Klaipėdos kultūrinį – koncertinį gyvenimą šią puikios akustikos, nuostabiais vitražais išpuoštą salę, atkurti kultūrinį – koncertinį židinį, patrauklų, atvirą miesto bendruomenei ir miesto svečiams.

Koncertą rengia KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakultetas kartu su Klaipėdos universiteto mišriu choru „Pajūrio aidos“ (meno vadovas doc. Algirdas Šumskis, chormeisterė – koncertmeisterė Justė Šilaitė), Kristijonas Lučinskas (muzikiniai, elektroniniai akustiniai efektai), prof. dr. Rimantas Balsys bei Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“.

Renginys nemokamas.


  2019-12-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt