P0

Fotoreportažai, Sportas, Svarbu

Pagerbti geriausi metų sportininkai

Avatar

Martynas Vainorius
2019-12-19


Ketvirtadienio vakarą surengti tradiciniai Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai. Šįkart laureatams buvo įteikti  specialiai šiam renginiui iš bronzos ir granito išlietos skulptūrėlės, kurių autorius – Alfonsas Lekavičius.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Olimpinių sporto šakų metų sportininku ir sportininke tapo graikų-romėnų imtynių atstovas Paulius Galkinas ir boksininkė Ana Starovoitova.

P. Galkinas, treniruojamas Artūro Ševelkovo, pasaulio suaugusiųjų čempionate užėmė septintąją vietą, o A. Starovoitova (treneris M. Kulikauskas) Europos moterų bokso čempionate užėmė devintąją vietą.

P. Galkinas linkėjo visiems sportininkams kuo geriausių pasiekimų, o pats sakė ir toliau atkakliai dirbsiantis, kad pasiektų savo tikslą dalyvauti Olimpinėse žaidynėse.

Neolimpinių sporto šakų kategorijos laureatais tapo pasaulio kikbokso čempionas ir įvairių tarptautinių kovų turnyrų nugalėtojas Sergejus Maslobojevas (treneris Andrius Šipaila) ir kultūrizmo bei fitneso modelių kategorijos čempionė Olga Kolesova (trenerė Svetlana Pugachova).

Atsiėmęs apdovanojimą S. Maslobojevas sakė, jog kad ir kur sulauktų įvertinimo bei pripažinimo, klaipėdietiški jam yra mieliausi.

Šių dviejų nominacijų laureatus išrinko Klaipėdos sporto taryba. Likusių aštuonių nominacijų laimėtojus lėmė ir šios tarybos, ir žmonių balsai –  buvo organizuotas balsavimas dienraščio „Vakarų ekspresas” paskyroje socialiniame tinkle „Facebook”.

Metų treneriu buvo pripažintas rankinio ekipos „Dragūnas” vyr. treneriui Artūrui Juškėnui, kurio auklėtiniai buvo pripažinti metų vyrų komanda. O Metų trenere tapo karatė kiokušin sporto klubo „Okinava” prezidentė ir trenerė Diana Mačiūtė.

Metų sporto renginiu pripažintas šią vasarą Teatro aikštėje, vykęs tarptautinis moterų tinklinio turnyras „Amber Cup-Kredito garantas”, kurį organizavo Klaipėdos pliažo tinklinio klubas ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Metų moterų komandos apdovanojimas įteiktas „Viesulo SC – Dragūno” komandai, treniruojamai Auksuolės Stropienės. Ji šalies I lygos pirmenybėse iškovojo aukso medalius.

Metų jaunosios talentės laurai atiteko Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinei Justei Jocytei (trenerė Ramunė Kumpienė), kuri šiuo metu mokosi ir žaidžia Vilerbano ASVEL krepšinio akademijoje Prancūzijoje. Jai skirtą apdovanojimą atsiėmė tėtis.

Už nuopelnus neįgaliųjų sportui pagerbtas Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos atstovas Mindaugas Jurkša (treneris Valerijus Murašovas). Jis 2019 m. Europos kurčiųjų čempionate rutulio stūmimo rungtyje iškovojo sidabro medalį, o pasaulio kurčiųjų žiemos čempionate toje pačioje rungtyje pelnė bronzą.

Metų sporto meistre pripažinta irkluotoja Vida Stačkutė-Šatienė, kuri šiemet pasaulio irklavimo meistrų čempionato Vengrijoje grįžo pasidabinusi 4 aukso medaliais.

Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos miesto sportui apdovanotas nusipelnęs dviračių sporto treneris, olimpinių čempionų, pasaulio čempionų ir rekordininkų ugdytojas Narsutis Dumbauskas.

Padėka už svarų indėlį Klaipėdos miesto meninėje ir sportinėje veikloje, miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje įteikta Klaipėdos universiteto „Leaderdance” šokėjų kolektyvui ir jos vadovei Bronelei Švitrienei.

Iš 16 autorių, pateikusių 77 nuotraukas Geriausio kadro konkursui, komisija laurus skyrė Andrejui Zelevui už nuotrauką „Visiška B’avarija”, kurioje – žirginio sporto akimirka.

Už nuoplenus olimpizmui renginio Lietuvos olimpinio komiteto Olimpinė žvaigždė buvo įteikta pasaulio čempionui, irkluotojui Zigmantui Gudauskui.

Apdovanojimų renginį organizavo Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-12-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt