P0

Transportas

Prieš šventes – įspėjamasis reidas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-19


Prieš didžiąsias metų šventes eismas keliuose neišvengiamai intensyvėja, skubantys vairuotojai linkę „primiršti“ kai kuriuos Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai, siekdami eismo dalyviams priminti, kad šventiniu laikotarpiu keliuose būtina elgtis itin atidžiai, trečiadienį surengė reidą.

Jo metu nustatyta, kad 12 vairuotojų ties perėjomis nepraleido pėsčiųjų, vienas nesegėjo saugos diržo, dar vienas vairuodamas kalbėjo mobiliuoju telefonu. Pareigūnai drausmino ir neleistinose vietose gatvę kirtusius pėsčiuosius – jų buvo devyni.

Pranešama, jog priemonės tikslas – rūpintis eismo saugumu, todėl nusižengę pėstieji tik įspėti, o vairuotojams skirtos minimalios baudos – nuo 15 eurų už nesegėjimą saugos diržo iki 30 eurų už kalbėjimą mobiliuoju telefonu vairuojant.


  2019-12-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt