P0

Miestas

Keis Melnragės tako apšvietimą (3)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-12-20


Uostamiesčio savivaldybė sureagavo į  „Atviros Klaipėdos” skaitytojo pastebėjimą ir nurodė rangovui tvarkyti apšvietimą pėsčiųjų ir dviračių take Melnragė – Giruliai.

Skaitytojo nuotr.

„Dalis šviestuvų jau šviečia, tačiau kyla klausimas ar toks buvo sumanymas. Šviestuvai take šviečia netolygiai, „zebru”. O juk visam take galioja vienodas apšvietos reikalavimas. Toks įspūdis, kad netyčia montuotojai sumaišė šviestuvo galvos pasukimo kampą. Jis turėtų būti +- 90 laipsnių. Ar ne?”, – teiravosi mūsų skaitytojas Justas.

Persiuntus jo padarytą nuotrauką ir klausimą savivaldybės administracijai Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas patikino, kad taip neturi būti ir Girulių plento (buvusią Pamario gatvę) rekonstravusio bei šį taką įrenginėjusio rangovo „YIT Lietuva“ specialistai jau pradėjo tvarkyti apšvietimą.

Gatvės rekonstrukcijos projektas atsiėjo 6,059 mln. eurų.


  2019-12-20

  3 komentarai “Keis Melnragės tako apšvietimą”

  1. Siūlau atkreipti dėmesį ir į tai, kad šiame naujai sutvarkytame kelio ruože palikta ir nesutvarkyta pakelių aplinka, t. y. palikti šabakštynai, neapželdinta veja. Nejaugi pagal galiojančią tvarką to daryti nepriklauso…? 🤔 Tuo metu kaimynė Lenkija, tvarkydama kelius, pakeles apželdina ne tik žole, bet ir kitais želdiniais, pvz., krūmais ar medžiais.

   • Su Lenkija mums nėra ko lygintis, nes Lenkija keliais pradeda lygintis su Vokietija. Kai kas sako, kad ir vokiečius jau lenkia.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt