P0

Kultūra

Klaipėdoje vyks Kalėdinių giesmių festivalis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-22


Klaipėdos miesto chorinė bendrija „Aukuras“ kartu su Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia organizuoja tradicinį Vakarų Lietuvos krašto bažnytinių chorų Kalėdinių giesmių festivalį, kuris vyks gruodžio 28 d. (šeštadienį) Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje. Festivalio pradžia – 16 val.

Festivalis vyksta jau nuo 2007 m.

„Bažnytiniai chorai yra neatsiejama bažnytinės liturgijos bei meno dalis, tačiau jie kartu yra ir nedaloma Lietuvos bendrosios kultūros erdvė, puoselėjanti dvasines vertybes bei chorinio meno ir giedojimo tradicijas. Klaipėdoje vykstantis jau tradiciniu tapęs bažnytinių chorų Kalėdinių giesmių festivalis apjungia šiuos chorus, skatina ir puoselėja jų veiklą. Tikimės, kad ir šiemetinis Kalėdinių giesmių festivalis praturtins ir papuoš šią didžią šventę, sutelks bendruomenę giesmių gėrio ir grožio pajautai, deramai įsilies į Klaipėdos kultūrinį gyvenimą”, – rašo nuo 2007 m. vykstančio festivalio organizatoriai.

Šiemet festivalyje dalyvaus Vakarų Lietuvos krašto bažnytiniai chorai iš Klaipėdos, Rietavo, Plungės, Mažeikių, Skuodo, Barstyčių ir svečiai iš Kalvarijos.

Festivalyje dalyvaujantys chorai atliks individualią programą, dalyvaus šv. Mišiose bei visi kartu atliks bendrą festivalio programą.


  2019-12-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt