P0

Fotoreportažai, Miestas

Dovanų maišą Kalėdų Senelis traukė iš 9 metrų gylio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-23


Paskutinį gruodžio sekmadienį Klaipėdos baseinas surengė originalią popietę vandenyje. Jos metu Kalėdų Senelis atsidūrė po vandeniu, į 9 m gylį šachtoje buvo panardinta puošni eglutė, po kuria mažųjų plaukikų laukė įspūdingo dydžio dovanų maišas.

Šventės nuotaiką skleidė ir savo rankomis sukurtus stebuklus vykusioje mugėje pristatė Klaipėdos rajono, Lapių pagrindinės mokyklos socialinis globos padalinys, BĮ Klaipėdos socialinių paslaugų centras “Danė”, VšĮ „Elgesio sprendimai“ – atstovai.

Mugės dalyviams Klaipėdos baseinas dovanojo pramogas vandenyje ir pirčių zonoje, kvietė į šventinę popietę. O Kalėdų Senelis sugrįžo į vienintelę ir giliausią Lietuvoje Kalėdų rezidenciją po vandeniu.

„Eglutę nardymo šachtos dugne narai įžiebia jau antri metai. Šiais metais nusprendėme plėsti stebuklingų Kalėdų koncepciją ir dar daugiau dėmesio skirti Klaipėdos baseiną lankantiems vaikams. Daug pramogų, vandens purslų, gera nuotaika, dovanėlės ir laikas, kurį vaikai prisimins net tada, kai patys taps tėvais – ar galime svajoti apie didesnius stebuklus, tampančiais tikrove“, – pranešime spaudai cituojam Klaipėdos baseino vadovė Ieva Vaičiurgė.


2019-12-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt