P0

Politikų tribūna

„Giruliškiams – nedidelė prieškalėdinė dovanėlė” (3)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2019-12-23


Šįkart nedidelė prieškalėdinė dovanėlė Girulių gyventojams!

Giruliuose, ant kalno, važiuojant pagrindine Šlaito gatve, sankryžoje su Turistų gatve, seniau laikydavosi vanduo. AB „Klaipėdos vanduo” jau anksčiau įrengė ten šulinį vandeniui surinkti. Pastarasis per laiką ganėtinai giliai susmego.

Kreipiausi į Klaipėdos m. savivaldybės administraciją, o šie į AB „Klaipėdos vanduo” dėl šulinio pakėlimo ir kelio dangos išlyginimo.

Audriaus Petrošiaus nuotr.

Vėl buvau maloniai nustebintas dėl darbų spartos – per tris darbo dienas situacija buvo visiškai išspręsta – senoji danga pakeista nauja, atliktas šulinio pakėlimas bei pakeistas dangtis. Posūkis vėl saugus naudotis tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu.


2019-12-23

3 komentarai “„Giruliškiams – nedidelė prieškalėdinė dovanėlė””

  1. Tfu, perskaičiau ir pagalvojau, kad miestas susigrąžino ir žmonėms atidarė Skautų gatvę… ne, ponas Petrošiau, stebuklas Giruliuose vis dar neįvyko! Skautų gatvės ponai pradeda ir laimi prieš Jūsų “Klaipėdos vandens” darbuotojų rankomis užlygintą duobę!

  2. Už šį gerą ir reikalingą darbą – dėkui A.Petrošiui ir AB Klaipėdos vanduo. Ir kitiems Tarybos nariams progų panašioms iniciatyvoms mieste yra dar labai daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt