Kultūra

Šeštadienį Klaipėdoje koncertuos Martynas Levickis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-23


Savaitgalį akordeonistas Martynas Levickis su paties įkurtu styginių ansambliu „Mikroorkéstra“ ir kviestine viešnia iš Didžiosios Britanijos – Lizzie Ball – pradėjo koncertinį turą „Cinema“. Šeštadienį, gruodžio 28-ąją, jis koncertuos ir Klaipėdoje, „Švyturio” arenoje.

Anot organizatorių pranešimo, koncertai nukelia į niekada nemiegantį Holivudą, o šis turas M. Levickiui yra ypatingas ir dėl to, kad atlikėją grojant kino muziką iki šiol teko girdėti retai, jo repertuare buvo vos keletas tokių kūrinių. Be to, M. Levickis pademonstravo savo vokalinius sugebėjimus ir akordeoną trumpam iškeitė į fortepijoną.

Šiame koncertiniame ture kino filmų muzika skamba visiškai naujai – ji pritaikyta akordeonui. Atliekami kūrniai iš filmų „Kalifornijos svajos“, „Šindlerio sąrašas“, „Liūtas Karalius“, „Misija neįmanoma“, „Rožinė pantera“, „Sostų karai“, „Karibų piratai“, „Mulen Ružas“, „Gladiatorius“, „Taip gimė žvaigždė“ ir kiti.


2019-12-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt