P0

Fotoreportažai, Kultūra

Martyno Levickio „Cinema“ – su klaipėdietišku akcentu (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-28


Šeštadienio vakarą uostamiesčio „Švyturio” arenoje trečiąjį savo koncertinį turą „Cinema“ surengęs akordeonistas Martynas Levickis pasidalino ir su Klaipėda susijusiu šios programos akcentu.

Su paties įkurtu styginių ansambliu „Mikroorkéstra“ ir kviestine viešnia iš Didžiosios Britanijos – Lizzie Ball – dalinosi melodijomis, kurios priminė filmus „Kalifornijos svajos“, „Šindlerio sąrašas“, „Liūtas Karalius“, „Misija neįmanoma“, „Rožinė pantera“, „Sostų karai“, „Karibų piratai“, „Mulen Ružas“, „Gladiatorius“, „Taip gimė žvaigždė“, „Operos fantomas“, bondiada, „Amelija iš Monmartro“ ir kt.

Atlikėjas sakė koncertinę programą sudaręs ir pagal gerbėjų pageidavimus, išsakytus jo „Facebook” paskyroje, o skaitydamas juos vylėsi, kad bus pasiūlyta ir melodija iš kurio nors lietuviško filmo. Pasak M. Levickio, Jazzu daina „Pušų viršūnėse rudens naktis sustojo” iš serialo „Laisvės kaina. Savanoriai“ programoje atsidūrė Danguolės Vaitkuvienės, kuri klausėsi šeštadienio koncerto „Švyturio” arenoje, dėka.

Koncerte M. Levickis pademonstravo ir savo vokalinius sugebėjimus ir akordeoną trumpam iškeitė į fortepijoną.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  Kultūros straipsnių vidus

  2019-12-28

  Vienas komentaras apie “Martyno Levickio „Cinema“ – su klaipėdietišku akcentu”

  1. Per si koncerta praleke visas mano gyvenimas. Tiesiog matavau ji filmais su ju nuostabia muzika. O dar profesionalus atlikimas. Pasijutau tikra europiete. Dekui Martynui uz si jausma.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt