Regionas

Mažylių susilauksiantiems palangiškiams – piniginė savivadybės parama

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-31


Palangos savivaldybė pranešė, kadkurorto gyventojams, susilaukusiems vaiko po 2020 m. sausio 1 d., be valstybės mokamos vienkartinės išmokos vaikui, bus skiriama ir Savivaldybės vienkartinė tikslinė 125 eurų socialinė išmoka. Dėl jos bus galima kreiptis per 12 mėnesių nuo mažylio gimimo.

Ši nauja Palangos miesto savivaldybės vienkartinė socialinė parama bus skiriama, jei gimusio vaiko gyvenamoji vieta yra deklaruota arba duomenys apie gyvenamąją vietą yra įrašyti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Palangos miesto savivaldybėje. Kita būtina sąlyga – bent vieno iš vaiką auginančių tėvų gyvenamoji vieta turi būti deklaruota arba duomenys apie gyvenamąją vietą yra įrašyti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą Palangos miesto savivaldybėje ne trumpiau kaip šešis mėnesius iki vaiko gimimo dienos. Prašymą skirti minėtą vienkartinę išmoką mažylio tėvai galės pateikti Savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje deklaruodami vaiko gyvenamąją vietą.

Įvertinus prognozuojamą per metus Palangoje gimsiančių vaikų skaičių, planuojama, kad 2020 m. Savivaldybės biudžeto lėšų poreikis naujai socialinei išmokai gauti sieks apie 23 tūkst. eurų.

Iki šiol piniginė Palangos savivaldybės parama buvo skiriama tik daugiavaikėms arba toms šeimoms, kurios vienu metu susilaukė dviejų ar daugiau vaikų.

Nuo 2020-ųjų kartu su valstybės skiriama vienkartine išmoka vaikui parama šeimai Palangoje sudarys 554 eurus.


2019-12-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt