P0

Spyglys

Kalendorius su gilia mintimi* (1)

Spyglys
2020-01-01


Šiandien, sausio 1-ąją, tikriausiai daugelis ant sienų kabinsime naujus, 2020-ųjų kalendorius, kurie vis dar yra puiki priemonė pasireklamuoti, priminti apie save visus metus, pademonstruoti savo išmonę.

Spyglys praėjusių metų gale matė ne taip jau ir mažai tokių daiktų. Nors, kaip sako rusų liaudis, на вкус и на цвет товарищей нет, tarp jų tikrai buvo ir tokių baisių, kad geriau jie iš viso nebūtų išvydę šio pasaulio, buvo ir itin išskirtinių, tačiau bent jau orginaliausio titulą Spyglys kol kas skiria VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” kalendoriui.

Pastarasis ne tik puikiai supažindina su mūsų miestelio viešojo transporto evoliucija bei tikėtina ateitimi, bet ir skleidžia gilią žinią. Atkreipkite dėmesį – paskutinis kalendoriuje važiuoja 11 numerio autobusas, vežantis iki Lėbartų…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-01-01

Vienas komentaras apie “Kalendorius su gilia mintimi*”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt