P0

Politikų tribūna

Nebeliko įdomaus ansamblio (5)

Audrius Petrošius, Klaipėdos miesto tarybos narys
2020-01-02


Vėlų sausio 1-osios vakarą vėl nusprendžiau pasivažinėti po Klaipėdą ir atlikti trumpą apžiūrą, kad galėčiau pasižymėti, kuriuos mano prašytus darbus savivaldybės administracija ir jos įgalioti subjektai spėjo atlikti dar 2019-aisiais.

Buvo gautas gyventojo paklausimas dėl saugos stulpelių išdėstymo šalia Simono Dacho mokyklos. Pastatyti nauji, tačiau nepanaikinti ir senieji, o visas jų išdėstymo ansamblis atrodė mažų mažiausiai įdomiai.

Kreipiausi į savivaldybės administraciją dėl galimų korekcijų. Buvo paaiškinta, kad senieji stulpeliai tik dalinai atliko jiems skirtą funkciją. Jie buvo skirti užtveri įvažiavimą į mokyklą. Kad būtų galima įrengti pėsčiųjų perėją, kurią matome nuotraukoje, buvo būtina siaurinti važiuojamąją dalį bei apsaugoti pėsčiuosius – ypač mūsų mažuosius, kuriuos matyti neretai trukdė parkuojami automobiliai.

Nuspręsta panaikinti senuosius stulpelius ir pakeisti naujųjų išdėstymą. Naujasis išdėstymas – nuotraukoje. Atrodo smulkmena, bet vizualiai gerokai padaugėjo vietos, tapo aiškiau, saugiau, o ir praeinančiojo akiai – tikra vaizdo harmonija!


  2020-01-02

  5 komentarai “Nebeliko įdomaus ansamblio”

  1. AvatarFanas (IP: 86.38.242.97)

   Dabar vaizdas tikrai žymiai geresnis, tačiau tokie stulpeliai labiau tinka tik kaip laikinas sprendimas – savo funkciją atlieka, tačiau senojoje miesto dalyje visiškai nedera prie aplinkos. Čia reikėtų rimtesnių sprendinių, atsižvelgiant į visą erdvę nuo Dacho mokyklos iki Vydūno skvero. Kokių? Tai turėtų pasiūlyti architektai ir urbanistai (pageidautina ne iš savivaldybės). Galbūt dangos viename lygyje, gyvenamoji zona, autotransporto eismo ribojimas?..

  2. AvatarZydra (IP: 86.100.109.135)

   Šiaip tarybos narys turėtų žinoti,kad automobiliai yra statomi,o ne parkuojami…

   • AvatarParkingas (IP: 78.57.239.28)

    Parkinge, prie parkomato, pastebetas tvarkingai prisiparkaves grammanacis.

   • AvatarPetras (IP: 78.60.200.116)

    Automobiliai yra paliekami, statomi yra namai, pilys.

   • AvatarPamastymui (IP: 86.100.21.97)

    manau automobilį galima, statyti/pastatyti, parkuoti/priparkuoti, palikti ir kt. Kaip pavadinsi taip suprasime

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt