P0

Transportas

Skrydžių į Dortmundą rezultatai viršijo prognozes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-02


Nuo pernai balandžio, kai Palangos oro uoste atsirado skrydis į Vokietijos miestą Dortmundą ir iš jo, šia kryptimis jau keliavo per 13 tūkst. keleivių.

Anot pranešimo spaudai, Klaipėdos regione svečiai iš Vokietijos sudaro apie 20 proc. visų užsienio turistų, o turizmo sektorius regione sukuria apie 3 proc. BVP.

Pasak Vakarų Lietuvos savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ vykdančiosios direktorės Klaudijos Kionies, asociacija su partneriais dėjo daug pastangų, kad kryptis Palanga-Dortmundas-Palanga atsirastų, ją įgyvendina aviakompanija „WizzAir“.

„Nuo tada, kai pradėjome skrydžius šiuo maršrutu, auga jo paklausa. Trečdalį šio maršruto keleivių sudaro vokiečiai. Planuojama, kad 2020 m. šiuo maršrutu bus užpildyta 38 000 vietų vykdant skrydžius dukart per savaitę“, – pranešime spaudai cituojamas Andras Rado, „WizzAir“ korporatyvinės komunikacijos vadovas.

Paskutinis skrydis į Vokietiją (Hamburgą) iš Palangos oro uosto buvo vykdytas 2007 metais.

„Tiesioginis susisiekimas su vienu stipriausiu regionu Vokietijoje yra gyvybiškai svarbus ir neabejotinai atveria naujas galimybes regionui“, – tikina asociacijos „Klaipėdos regionas“ prezidentas Šarūnas Vaitkus.

„Nors kryptis yra visai nauja, o pirmieji metai naujiems skrydžių maršrutams yra patys sunkiausi, jau dabar matome šio maršruto sėkmę – orlaivio užpildymas ir keleivių srautai šiuo maršrutu viršija mūsų prognozes“, – teigia Aurimas Stikliūnas, VĮ „Lietuvos oro uostai“ Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas.

Šiemet Palangos oro uoste bus pradėti vykdyti skrydžiai į Švedijos sostinę Stokholmą, Norvegijos miestą Bergeną, taip pat į Airijos sostinę Dubliną, atsiras alternatyva SAS skrydžiams į Danijos sostinę Kopenhagą.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-01-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt