P0

Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės

Kaliningradietė senamiestyje sukėlė avariją (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-06


Pirmadienį popiet, apie 14 val., ties Tiltų ir Daržų gatvės sankryža, įvyko avarija, kurios metu taranuotas „Toyota Land Cruiser” atsitrenkė į Tiltų g. 22 namo sieną.

Pasak „Toyota Land Cruiser” vairavusio vyro, avarija įvyko, kai jis darė posūkį į Daržų gatvę, o iš paskos, nuo Taikos prospekto pusės, važiavusi Rusijos Kaliningrado srityje registruoto „Volvo X90″ vairuotoja sugalvojo jį lenkti.

„Sukau nedideliu greičiu, moteris gal važiavo apie 40 kilometrų per valandą greičiu. Dėl to, matyt, ir niekas nenukentėjome. „Volvo” dar buvo vyresnė moteris, tikriausiai vairuotojos mama, tai ją greitoji išsivežė, bet atrodo, kad labiau dėl išgąsčio, nes lyg ir nesusižalojo”, – sakė vyras.

Agnės Bukartaitės ir Martyno Vainoriaus nuotr.


2020-01-06

3 komentarai “Kaliningradietė senamiestyje sukėlė avariją”

  1. Aiškiai matosi , Volvo lenkė, o visureigis, lenkimo metu, pasuko kairėn ir gavo į šoną. Manau, kad tai neapdairus kairysis posūkis. Manau, kad Volvo lenkė, o visureigis belenkiančiai mašinai palindo ir gavo į šoną. Abiejų gaila, svarbu, kad būtų išaiškinta viskas teisingai.

  2. Mačiau, tai mano manymu, tas Cruiser suko kairėn neįsitikinęs galimybe daryti kairį posūkį.. Mano matymu Cruiseris pakišo save Volvai.

    • Reikia proto turėti senamiestyje, kur greitis 30km/h, esant šlapiai kelio dangai (akmenys!), sankryžoje, lenkti kitą transporto priemonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt