P0

Kultūra

Skambės gražiausios tėčių lopšinės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-06


Sausio 26 d. 12 val. Klaipėdos kultūros fabrike vyks koncertas visai šeimai „Tėčių lopšinės”. Šį kartą lopšines dainuos Simas Buziliauskas ir Gytis Šimelionis.

Tai jau aštuntus metus iš tėčių lūpų nenustojantis skambėti vaikiškų dainų, sudėtų į muzikinę šeimyninę programą, koncertas.

Pasak organizatorių, lopšinių, kurias atlieka auginantys arba jau užauginę savo vaikus tėčiai, programoje skamba šilčiausios tėčių repertuaro vaikiškos dainos.

Koncerto metu sukuriama artima namų aplinkai atmosfera. Klausytis koncerto galima ir sėdint kėdėje, ir ant grindų. Pasirodymo metu mažyliai gali paropoti, pašokti, o pavargę padėti galvelę ant mamos ar tėčio pečių ir snustelti.

Organizatorių teigimu, nors koncertai kiek neįprasti savo forma, bet labai jaukūs ir saviti, nes koncerto dalyviais gali pabūti kiekvienas. Ant mamos ar tėčio rankų sūpuojasi mažyliai į taktą, o vyresni pamiklina rankeles ir kojeles. Su parūpintais instrumentais vyresnėliai įsijungia į muzikuojančių gretas, dažnai, nors ir trumpam, suburia muzikuojančių mažylių orkestrą, kuriam diriguoja tėčiai.

Bilieto kaina – 5 eurai (viena vieta). http://e.smartyevent.com/tgdypb. Raginama paskubėti, nes vietų skaičius ribotas.
Informacija teikiama telefonu 8 630 88919.


  2020-01-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt