P0

Uostas ir jūra

Uosto direkcijai ieško naujo vadovo (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-06


Susisiekimo ministerija praneša pradedanti kandidatų Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigoms užimti atranką.

Palmiros Mart nuotr.

Skelbiama, jog tai pirmasis kandidatų paieškos etapas, kurio metu kandidatų atranka bus vykdoma bendradarbiaujant su viešojo konkurso būdu atrinkta personalo atrankos agentūra „Amston“.

„Klaipėdos uostas yra strateginės reikšmės valstybės įmonė, todėl ieškoma aukščiausios kompetencijos ir nepriekaištingos reputacijos vadovo. Vyriausybei patvirtinus Klaipėdos uosto bendrąjį planą naujojo vadovo laukia dideli iššūkiai – užtikrinti uosto veiklos ir infrastruktūros plėtrą“, – ministerijos pranešime cituojamas susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Anksčiau jis buvo teigęs, kad naujojo Uosto direkcijos vadovo bus ieškoma tik po to, kai ši valstybinė įmonė bus pertvarkyta į akcinę bendrovė.

Uosto vidus kompas

Planuojama, kad kandidatų pritraukimas į konkursą Klaipėdos uosto generalinio direktoriaus pareigoms užimti truks apie mėnesį.

Pasibaigus kandidatų pritraukimo etapui Susisiekimo ministerija konkursą į Klaipėdos uosto generalinio direktoriaus pareigas skelbs vadovaudamasi Vyriausybės nutarime nustatyta tvarka. Jį paskelbus kandidatai dokumentus per VATAR sistemą galės teikti dvi savaites.

Tikimasi, kad naujasis Klaipėdos uosto generalinis direktorius darbą pradės pavasarį.

Skelbti naują konkursą minėtoms pareigoms užimti prireikė po to, kai buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis dar praėjusių metų kovą, tuoj po savivaldos rinkimų,  iš pareigų atleido tuometinį Uosto direkcijos vadovą Arvydą Vaitkų. Jis kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos kandidatas dalyvavo rinkimuose į miesto mero postą, o pagrindiai jo rinkiminės kampanijos finansiniai rėmėjai buvo uosto įmonių vadovai ir akcininkai. A. Vaitkus, tapęs miesto Tarybos nariu, per teismus bandė sugrįžti į pareigas, tačiau to padaryti jam nepavyko. Nuo tada iki dabar Uosto direkcijai laikinai vadovauja uosto Infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė.


2020-01-06

Vienas komentaras apie “Uosto direkcijai ieško naujo vadovo”

  1. Kas norės ateiti į pareigas ir įgyvendinti planą, kuris Klaipėdai ir visam pajūriui bus pražūtingas? Ateikit ateikit, žmonės turės progą apspjauti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt