„Grigeo“: informacija bus po vidinio tyrimo

Verslas

AB „Grigeo“ trečiadienio rytą pagaliau išplatino pranešimą per „Nasqad” Vilniaus biržoje, kuriame patvirtina viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie tai, kad AB „Grigeo Klaipėda“ sausio 7 d. buvo atlikta krata, siekiant surinkti duomenis, reikalingus Klaipėdos apylinkės prokuratūroje atliekamam ikiteisminiam tyrimui dėl AB „Grigeo Klaipėda“ galimai išleistų neišvalytų nuotekų į Kuršių marias.

„Grigeo Klaipėda“ nuotekų valyklos rezervuaras Dumpiuose. Martyno Vainoriaus nuotr.

„AB „Grigeo Klaipėda“ 2020 m. sausio 7 d. Aplinkos apsaugos departamento privalomą nurodymą įvykdė. Minėti įvykiai įtakos AB „Grigeo Klaipėda“ vykdomai gamybai neturi, bendrovė toliau vykdo savo veiklą pilna apimtimi. Tikslesnė informacija apie susidariusią situaciją bus pateikta tik po to, kai bus atliktas išsamus vidinis AB „Grigeo Klaipėda“ tyrimas. AB „Grigeo“ vertinimu, situacija reikšmingos įtakos AB „Grigeo“ įmonių grupės veiklai ir jos rezultatams negali turėti”, – rašoma pranešime.

Tuo metu pati birža informavo, jog priėmė sprendimą pratęsti prekybos sustabdymą AB „Grigeo” akcijomis remdamasis bendrovės prašymu.

Žinia, vakar tik paskelbus šias žinias, „Grigeo” akcijų vertė „Nasqad” Vilniaus biržoje nukrito 9,67 proc. Pernai balandį įmonės įstatinis kapitalas buvo padalintas į 65 700 000 vardinių akcijų. Prieš pradedant antradienio prekybą vienos įmonės akcijos vertė buvo 1,49 Eur. Netrukus birža priėmė sprendimą sustabdyti prekybą šiomis akcijomis iki bendrovės pranešimo apie esminį įvykį paskelbimo. Tada vienos akcijos kaina buvo nukritusi iki 1,36 Eur. Vien tai jau reiškia, kad šis skandalas bendrovei atsiėjo 8,5 mln. eurų.

„Grigeo Klaipėda” 97,667 proc. akcijų priklauso UAB „Grigeo investicijų valdymas”, kurios vienintelė akcininkė yra AB „Grigeo“. 2019-ųjų balandžio duomenimis 43,5 proc. „Grigeo“ akcijų priklausė Gintauto Pangonio valdomai „Ginvildos investicijai“, dar 13,07 proc. – Irenai Onai Mišeikienei.

1 Comment

  1. Anonimas

    O grigiskese kaip

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

„Grigeo Klaipėda“ byloje - dar du prašymai

Šiaulių apygardos teismas penktadienį apklausė du papildomai pašauktus į teisiamąjį posėdį naujus liudytojus AB „Grigeo Klaipėda“ Kuršių marių taršos byloje. ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

Mums rašo

Vandenilio gamyba Klaipėdoje: vandens nepavogs, miesto nesusprogdins

Kilus šaršalui dėl vandenilio gamybos ir užpylimo punkto plėtros Klaipėdos uosto teritorijoje, pateikiu trumpą santrauką atlikto poveikio aplinkai vertinimo, kad ...
2024-03-17
Skaityti daugiau

Aplinkosauga, Svarbu

Neskundžiamas verdiktas: aplinkosaugininkai tinkamai įvertino „Grigeo Klaipėda“ marioms padarytą žalą

Ir Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) konstatavo, kad Aplinkos apsaugos agentūrą (AAA) tinkamai įvertino AB „Grigeo Klaipėda“ nelegaliai leistomis nuotekomis ...
2024-03-07
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This