P0

Transportas

Daugiau keleivių į Klaipėdą vyko traukiniais (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-09


Didžiausiai Baltijos šalyse geležinkelių grupei „Lietuvos geležinkeliai“ priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ sklebia praėjusiais metais vežusi rekordinį skaičių keleivių – net 5,5 mln. Tai yra 6,7 proc. geresnis rezultatas, lyginant su praėjusiais metais. Augimas buvo stebimas visuose maršrutuose, o bendrovės vežimo pajamos preliminariais duomenimis didėjo 5 proc.

Šiandien tarp sostinės ir uostamiesčio kursuoja net dvylika traukinių per dieną – po 6 reisus į abi puses. Manto Bučnio nuotr.

„Mūsų tikslas – kurti naują keliavimo kultūrą ir tapti pirmuoju pasirinkimu keliaujantiems, vertinamu dėl tvaraus, aplinką tausojančio ir atsakingo požiūrio bei aukšto lygio paslaugų. Džiaugiuosi pasiektais bendrovės rezultatais praėjusiais metais, jie buvo kupini iššūkių: išgryninome keleivių vežimo veiklą ir suformavome naują bendrovę, pasiūlėme keliaujantiems naujų maršrutų“, – pranešime spaudai cituojamas „LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

Moderniausius traukinius turinčio maršruto Vilnius–Klaipėda populiarumas pernai metais išaugo dar 11 proc. Šiandien tarp sostinės ir uostamiesčio kursuoja net dvylika traukinių per dieną – po 6 reisus į abi puses. Net pusė traukinių – ekspresai. „LG Keleiviams“ prognozuoja, kad šiemet tarp Vilniaus ir Klaipėdos keliaus dar dešimtadaliu daugiau žmonių nei 2019-aisiais.

Kaip ir kasmet, vasarą didelio populiarumo sulaukė „Pajūrio ekspresas“, kuomet kelionė traukiniu iš Vilniaus nuo Klaipėdos geležinkelio stoties toliau buvo tęsiama užsakytais autobusais į Palangą ir Nidą. Šią kryptį rinkosi 14 proc. daugiau keleivių nei 2018 m.

Pranešama, jog pajamos iš bilietų pardavimo verslo sektoriui pernai augo net 75 proc.

Skelbiama, jog kelionėms traukinį pasirinkusių keleivių šiais metais laukia reikšmingos permainos: daugumoje traukinių bus įdiegta nauja belaidžio interneto ryšio įranga. Taip pat šių metų antroje pusėje keleiviai savo keliones galės planuotis dar patogiau – keliaujantys bilietus į traukinius galės įsigyti šiuolaikiškoje mobiliojoje programėlėje, naujame tinklalapyje ar bilietų pardavimo automatuose stotyse.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-01-09

  2 komentarai “Daugiau keleivių į Klaipėdą vyko traukiniais”

  1. AvatarTikrai taip (IP: 81.7.91.14)

   Gruodį vykau iš Klaipėdos į Vilnių ir atgal. Skirtumas tarp Klaipėdos autobusų parko suteiktos paslaugos važiuojant pirmyn ir Lietuvos geležinkelių vykstant atgal kokybės prasme – kaip naktis ir diena. Traukiniu pigiau, komforto daugiau. Autobusu su tokia kokybe ir didesne kaina nebeverta važiuoti. Geležinkeliai maloniai stebina.

  2. AvatarLAIVAS KURŠIS (IP: 51.158.113.142)

   1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj.

   2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

   Tiems, kas skaito komentarus ir jau žino kur stovi Smiltynėje „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
   rekomenduojame dar nuvykti į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt