P0

Miestas

Nakvynės namų remontą turės užbaigti kitas rangovas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-09


Klaipėdos savivaldybė informavo, kad jos nakvynės namų Viršutinės gatvėje kapitalinį remontą vykdęs rangovas – UAB „Lyderio grupė“ – jai pranešė negalėsiantis užbaigti sutartų darbų dėl jam skelbiamo bankroto.

Bendra nakvynės namų remonto darbų vertė siekė 675 tūkst. eurų. Liko neatliktų darbų už maždaug 40 tūkst. eurų (keltuvo įrengimas, smulkūs laiptinės remonto darbai ir pan.).

Įvertinusi neatliktus darbų kiekį, Klaipėdos savivaldybė nutrauks sutartį su UAB „Lyderio grupė“ ir skubiai skelbs naują mažos vertės pirkimą naujam rangovui parinkti.

Nakvynės namų remontas turėjo būti užbaigtas dar 2019 m. liepos pabaigoje.

Teismo sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo UAB „Lyderio grupė“ turėtų būti paskelbtas sausio pabaigoje.

Minėta įmonė anksčiau yra atlikusi įvairių statybos darbų skirtinguose savivaldybės objektuose, jokių nusiskundimų įmonės „Lyderio grupė“ darbais savivaldybė teigia neturėjusi.


    2020-01-09

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

    Parama

    Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

    Paremti
    Atviri dokumentai

    VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

    Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

    Su dokumentais galite susipažinti čia
    Informacija

    Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
    VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

    Puslapio taisyklės. 

    Redakcijos tel. + 370 650 77550
    el. paštas: info@atviraklaipeda.lt