Ginklas prieš šoferį su montiruote* (2)

Spyglys
Spyglys
2020-01-10

Ne tik „Atvirą Klaipėdą” skaitantis Spyglys penktadienio rytą šiek nustebo paskaitęs vieną mūsų miestelio dienraštį. Jame – viso puslapio informatyvus straipsnis, kuriame savivaldybės valdomos UAB „Gatvių apšvietimas” generalinis direktorius Dangeras Aleksandrovas maloniai pasakoja, kiek daug gero šį įmonė yra nuveikusi, kad mūsų miestukyje būtų šviesiau, gražiau ir saugiau. Ir dar taupiau.

Spyglys nustebo ne dėl pačio straipsnio – juk tai įprasta mūsų kraštuose praktika. Jis nustebo tik dėl to, kad šiuo metu atostogaujantis pažangus direktorius, pasirodo, renkasi, į kuriuos klausimus nori atsakyti, o kuriuos tiesiog ignoruoja. Juk, pavyzdžiui, į „Atviros Klaipėdos” klausimus taip ir neatsakė per beveik dvi savaites….

Tačiau Spyglys tikrai nenustebo dėl to, kad ši publikacija pasirodė, ko gero, paskutiniajame dienraščio numeryje prieš lemtingu galinčiu tapti įmonės valdybos posėdį. Nenustebo, nes jis tikrai nepriklauso tiems niurgzliams, kurie sako, kad neva tai efektyviau, paprasčiau, o galbūt ir pigiau būtų buvę tiesiog parašyti el. laišką su prašymu sutramdyti Liepų g. 11 dabar sėdintį neprognozuojamą šoferį ir sukiojantį viso miesto administracinį vairą, bei išsiųsti jį visiems miesto Tarybos nariams. Tie, kurie tauzija tokius niekus, tikriausiai yra pamiršę, kad laikraštis būdavo, o gal ir tebėra ta priemonė, su kuria ne tik muses, bet ir politikus užmuša. Tai ką gi daugiau gali pasiimti į kovą, kai prieš tave stovi šoferis su montiruote?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 
Žymos: | | | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Ginklas prieš šoferį su montiruote*”: 2

  1. Skaitalas parašė:

    Aš ir nedalinčiau jokių komentarų tokiems skatalams

  2. Sviesoforas parašė:

    Nu bet kad gatvėse geriau ir šviesiau tapo tai ir susipykę su humoru mato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Parkingo rinkliavos reforma: senamiesčio likimą užgožia automobilių dalijimasis (atnaujinta)

Klaipėdos miesto tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto, kuris pirmasis ėmėsi svarstyti mero siūlymą dėl parkingo rinkliavos keitimo, posėdžio metu ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This