P0

Spyglys

Ginklas prieš šoferį su montiruote* (2)

Spyglys
2020-01-10


Ne tik „Atvirą Klaipėdą” skaitantis Spyglys penktadienio rytą šiek nustebo paskaitęs vieną mūsų miestelio dienraštį. Jame – viso puslapio informatyvus straipsnis, kuriame savivaldybės valdomos UAB „Gatvių apšvietimas” generalinis direktorius Dangeras Aleksandrovas maloniai pasakoja, kiek daug gero šį įmonė yra nuveikusi, kad mūsų miestukyje būtų šviesiau, gražiau ir saugiau. Ir dar taupiau.

Spyglys nustebo ne dėl pačio straipsnio – juk tai įprasta mūsų kraštuose praktika. Jis nustebo tik dėl to, kad šiuo metu atostogaujantis pažangus direktorius, pasirodo, renkasi, į kuriuos klausimus nori atsakyti, o kuriuos tiesiog ignoruoja. Juk, pavyzdžiui, į „Atviros Klaipėdos” klausimus taip ir neatsakė per beveik dvi savaites….

Tačiau Spyglys tikrai nenustebo dėl to, kad ši publikacija pasirodė, ko gero, paskutiniajame dienraščio numeryje prieš lemtingu galinčiu tapti įmonės valdybos posėdį. Nenustebo, nes jis tikrai nepriklauso tiems niurgzliams, kurie sako, kad neva tai efektyviau, paprasčiau, o galbūt ir pigiau būtų buvę tiesiog parašyti el. laišką su prašymu sutramdyti Liepų g. 11 dabar sėdintį neprognozuojamą šoferį ir sukiojantį viso miesto administracinį vairą, bei išsiųsti jį visiems miesto Tarybos nariams. Tie, kurie tauzija tokius niekus, tikriausiai yra pamiršę, kad laikraštis būdavo, o gal ir tebėra ta priemonė, su kuria ne tik muses, bet ir politikus užmuša. Tai ką gi daugiau gali pasiimti į kovą, kai prieš tave stovi šoferis su montiruote?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-01-10

2 komentarai “Ginklas prieš šoferį su montiruote*”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt