P0

Transportas

Sausio 13-ajai skirti renginiai pakoreguos autobusų trasas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-11


Sausio 12-ąją, sekmadienį, Liepų gatvės atkarpoje tarp Herkaus Manto ir J. Karoso gatvių vyks Laisvės gynėjų dienai paminėti skirti renginiai (memorialinis bėgimas, atminimo laužai), todėl keisis viešojo transporto maršrutų trasos.

Nuo įprastos trasos į J. Karoso – Danės gatves bus 10 ir 17 maršrutų autobusai: ryte – nuo 8 iki 13.30 val. ir vakare – nuo 16.30 iki 18 val. 10-ojo maršruto autobuso keleiviai turės atkreipti dėmesį, jog tarp Senamiesčio ir Menų fakulteto stotelių autobusas nestos.

Minėtuoju metu galutinė 26-ojo maršruto stotelė važiuojant į Radailius ir Šimkus bus perkeliama į Menų fakulteto stotelę.


2020-01-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt