P0

Politika

Eugenijus Gentvilas kandidatuos Vilniuje (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-14


Klaipėdietis parlamentaras Eugenijus Gentvilas pranešė priėmęs sprendimą ateinančių Seimo rinkimų metu kandidatuoti sostinės Pilaitės-Karoliniškių apygardoje.

„Baigęs universitetą dirbau Mokslų akademijoje ir su šeima gyvenome Karoliniškėse. Gyvenant ten gimė du mano vaikai, vėliau išvykome į Klaipėdą. Tačiau Karoliniškės man visuomet buvo pirmieji namai, sukeliantys daug malonių prisiminimų. Nors liberalams tikrai yra geresnių apygardų kandidatuojant Vilniuje, tačiau papildomai kandidatuoti Pilaitės-Karoliniškių apygardoje mane skatina ir tai, kad šioje apygardoje kandidatavo ministras pirmininkas Saulius Skvernelis”, – pranešime spaudai cituojamas E. Gentvilas.


2020-01-14

6 komentarai “Eugenijus Gentvilas kandidatuos Vilniuje”

  1. “Tačiau Karoliniškės man visuomet buvo pirmieji namai” – štai buvęs Klaipėdos miesto meras, ir sūnus taikėsi į merus, spręskit patys apie tokių lojalumą.

  2. Šitas žmogelis be valdžios niekaip negali. Kai visą gyvenimą nieko daugiau nesugeba, tenka brautis į Seimą.

  3. O kaip ten su Šventosios uosto gilinimu, juk specai sakė kad naudos iš gilinimo darbų nulis, po savaitės viskas sugrįž į senas vėžias, tai kur pinigėliai nuskendo

  4. Galėtų jau p.Eugenijus Gentvilas ir ,,nebesivaidenti ” Seime ! Nuo savęs NIEKUR nepabėgsi : ar Vilnius ,ar Klaipėda bus ,nauda šaliai menka ! Leistų sūnui Simonui labiau pasireikšti ,kad su tėvu nelygintų ( labai nepatinka p.Eugenijui G. kai kas nors pasako ,,sūnus Simonas , atrodo ,kad ,,išsižada 🤗Gal gerb.MP iš viso NEDALYVAUS Seimo rinkimuose ,gal kitoje apygardoje , kitame mieste.

  5. PIRMAS KANDIDATAS Į KALEJMA UŽ PADARYTUS NUSIKALTIMUS LIETUVOS RESPUBLIKAI. NORI IŠSISUKTI. TOKIA MŪSŲ TEISĖSAUGA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt