P0

Spyglys

Nepadėjo nei darbo liaudis, nei garbės lenta* (5)

Spyglys
2020-01-14


Jau skaitydamas visą „Gatvių apšvietimo” epopėją Spyglys neatsistebėjo, koks tas jo vadovo postas, pasirodo, yra brangus, kad ne tik laikraščius į pagalbą reikia pasitelkti, bet ir skundus rašyti visiems, kam tik įmanoma – pradedant miesto Tarybos nariais ir baigiant Seimo kontrolieriais. Atrodo, lyg žmogus buvo nusiteikęs Klaipėdą iki gyvos galvos apšviesti. O juk jaunas dar, perspektyvus, galėtų drąsiai pasireikšti ne tik valstybinėje, bet ir privačioje darbo rinkoje, kompetencijos pilnai užtektų rūpintis kokios nors dūminės pirties reikalais ar kuriant namų kultą.

Bet visgi buvo kovojama iki galo – susimokę niekšai iš savivaldybės eidami paskelbti nuosprendį pirmiausia turėjo susidurti su garbės lenta ir dar kartą permąstyti, ar tikrai pakils ranka prieš nepakeičiamą miestelio apšvietėją (žr. operatyvinio darbuotojo nuotrauką – bet kas jos nepadarys, nes garbės lenta juk po dviem užraktais).

O tam atvejui, jei ir garbės lenta įspūdžio nepadarytų, prie pat kabineto durų reikėjo atlaikyti piktos darbo liaudies žvilgsnius, o gal ir replikas (žr. vikrios dienraščio „Vakarų ekspresas” fotoreporterės, sugebėjusios įveikti minėtuosius du užraktus, nuotrauką).

Dvi gležnos ir gražios būtybės, ant kurių pečių piktasis šoferis iš Liepų gatvės uždėjo šią sunkią naštą, gal ir būtų neatlaikiusios, bet klastingas planas buvo paruoštas kaip reikiant – savo krūtine jas pridengė beširdis vyriausiasis juristas, netikėtai atsiradęs šioje istorijoje, ir graudulingas finalas tapo neišvengiamas…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-01-14

  5 komentarai “Nepadėjo nei darbo liaudis, nei garbės lenta*”

  1. AvatarSaule (IP: 85.232.131.111)

   Direktoriaus net nebuvo, darbuotojai savo iniciatyva parode. Ar daug tokiu vadovu atsirastu per visa Lietuva, kad darbininkai gintu.

   • AvatarTalentingi turi savo verslą (IP: 86.100.89.119)

    Dabar tokių turės paieškot. Arba persikelti į kitą įmonę – auką. O gal net savo įkurs? Tik nuo savęs pinigėlių tai per finansininkės sūnų nenuplausi… ir auklė per brangi taps, ir jos vyro nebereikės!

  2. AvatarVyras (IP: 85.232.131.111)

   Kai įmonėj bardakas buvo sutvarkytas, vyrai gauna geriausius atlyginimus Klaipėdoje. Todėl kaip moka taip ir gina savo vadovą. Nereikia pavydėt, reiškias geras vadovas buvo ir kažkam ateityje pasiseks jį turėti.

   • AvatarTikrai? (IP: 86.100.89.119)

    Atlyginimai buvo gaunami ar uždirbami?

  3. AvatarOpop (IP: 90.131.35.45)

   Kaži kiek tiem vyrams sumokėjo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt