Nepadėjo nei darbo liaudis, nei garbės lenta* (5)

Spyglys
Spyglys
2020-01-14

Jau skaitydamas visą „Gatvių apšvietimo” epopėją Spyglys neatsistebėjo, koks tas jo vadovo postas, pasirodo, yra brangus, kad ne tik laikraščius į pagalbą reikia pasitelkti, bet ir skundus rašyti visiems, kam tik įmanoma – pradedant miesto Tarybos nariais ir baigiant Seimo kontrolieriais. Atrodo, lyg žmogus buvo nusiteikęs Klaipėdą iki gyvos galvos apšviesti. O juk jaunas dar, perspektyvus, galėtų drąsiai pasireikšti ne tik valstybinėje, bet ir privačioje darbo rinkoje, kompetencijos pilnai užtektų rūpintis kokios nors dūminės pirties reikalais ar kuriant namų kultą.

Bet visgi buvo kovojama iki galo – susimokę niekšai iš savivaldybės eidami paskelbti nuosprendį pirmiausia turėjo susidurti su garbės lenta ir dar kartą permąstyti, ar tikrai pakils ranka prieš nepakeičiamą miestelio apšvietėją (žr. operatyvinio darbuotojo nuotrauką – bet kas jos nepadarys, nes garbės lenta juk po dviem užraktais).

O tam atvejui, jei ir garbės lenta įspūdžio nepadarytų, prie pat kabineto durų reikėjo atlaikyti piktos darbo liaudies žvilgsnius, o gal ir replikas (žr. vikrios dienraščio „Vakarų ekspresas” fotoreporterės, sugebėjusios įveikti minėtuosius du užraktus, nuotrauką).

Dvi gležnos ir gražios būtybės, ant kurių pečių piktasis šoferis iš Liepų gatvės uždėjo šią sunkią naštą, gal ir būtų neatlaikiusios, bet klastingas planas buvo paruoštas kaip reikiant – savo krūtine jas pridengė beširdis vyriausiasis juristas, netikėtai atsiradęs šioje istorijoje, ir graudulingas finalas tapo neišvengiamas…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 
Žymos: | | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Nepadėjo nei darbo liaudis, nei garbės lenta*”: 5

 1. Saule parašė:

  Direktoriaus net nebuvo, darbuotojai savo iniciatyva parode. Ar daug tokiu vadovu atsirastu per visa Lietuva, kad darbininkai gintu.

  • Talentingi turi savo verslą parašė:

   Dabar tokių turės paieškot. Arba persikelti į kitą įmonę – auką. O gal net savo įkurs? Tik nuo savęs pinigėlių tai per finansininkės sūnų nenuplausi… ir auklė per brangi taps, ir jos vyro nebereikės!

 2. Vyras parašė:

  Kai įmonėj bardakas buvo sutvarkytas, vyrai gauna geriausius atlyginimus Klaipėdoje. Todėl kaip moka taip ir gina savo vadovą. Nereikia pavydėt, reiškias geras vadovas buvo ir kažkam ateityje pasiseks jį turėti.

 3. Opop parašė:

  Kaži kiek tiem vyrams sumokėjo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This