P0

Kriminalai ir nelaimės

Suimtas įtariamasis stambia vagyste

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-15


Klaipėdos policija praneša sulaikiusi vyrą, įtariamą pernai spalį iš uostamiestyje esančio gyvenamojo namo pavogusį nemažai aukso ir sidabro juvelyrinių gaminių bei apie 10 tūkstančių eurų grynųjų.

33 metų vyras jau ne kartą buvo teistas už panašaus pobūdžio nusikaltimus.

Tyrimo metu nustatyta, jog įtariamasis padovanojo savo žmonai keletą, kaip įtariama, iš gyvenamojo namo pavogtų papuošalų, o daugybę aukso ir sidabro juvelyrinių dirbinių užstatė įvairiuose Klaipėdos lombarduose. Atlikus kratas įtariamojo namuose, pareigūnai aptiko lombardų kvitus, liudijančius apie užstatytus papuošalus. Taip pat paaiškėjo, jog lombarduose užstatyti ir įvairūs, kaip įtariama, pavogti statybiniai įrankiai.

Užstatęs svetimą turtą, įtariamasis įsigijo net tris automobilius – kratų metu viename iš šių automobilių pareigūnai aptiko ir miltelių, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Nustatyta, kad dalį pinigų vyras išleido asmeninėms reikmėms ir pramogoms, tačiau didžiąją dalį, apie 40 tūkstančių eurų, kaip įtariama, pralošė lošimo namuose.

Įtariamajam teismas skyrė kardomąją priemonę – suėmimą vienam mėnesiui. Jam taip pat apribota teisė į nusikalstamu būdu įgytą turtą.


  2020-01-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt