P0

Regionas

Žvejus ragina registruotis į Stintų šventę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-15


Šventę „Palangos stinta“  šiemet vasario 7-9 dienomis rengianti kurorto savivaldybė primena, kad jos metu vėl vyks stintų meškeriojimo varžybos.

Jose ant jūros tilto dalyvauti gali visi norintieji, jei tik suburia dviejų žmonių komandą, pasirūpina tinkamomis meškerėmis bei užsiregistruoja. Komanda žvejoja su dviem meškerėmis iki 5 kabliukų sistema (atsarginių meškerių skaičius neribojamas), masalą žvejai pasirenka savo nuožiūra. Varžybų startinio mokesčio nėra. Už kiekvieną pagautos stintos gramą komanda gaus 10 taškų, kitos žuvies gramas vertinamas 1 tašku. Varžybų nugalėtoja bus skelbiama komanda, surinkusi daugiausiai taškų.

Apdovanojimų šiais metais sulauks ne tik pirmų trijų vietų laimėtojai, jauniausias bei vyriausias stintų meškeriojimo varžybų dalyvis, bet ir stilingiausia komanda – organizatoriai, pastebėję, kad kasmet vis daugiau varžybų dalyvių specialiai šiam įvykiui ypatingai rūpinasi komandos apranga, nusprendė šias pastangas įvertinti.

„Pastebėjome, kad šeimyninės komandos dalyvavimas Stintų meškeriojimo tampa netgi moterų dovana savo sutuoktiniams gimimo dienos proga – moterys savo iniciatyva registruoja save bei vyrą varžyboms. Tai džiugina“, – pranešime spaudai cituojamas vienas iš Stintų šventės organizatorių Nerijus Stasiulis.

Norintieji dalyvauti vasario 8 d. vyksiančiose Stintų meškeriojimo varžybose turi registruotis nurodydami komandos pavadinimą, jos narių vardus, pavardes, amžių ir miestas iš kur atvyks. Registracijos duomenis reikia siųsti el. paštu stintumeskeriojimovarzybos@gmail.com .

Registracija taip pat vyks ir varžybų dieną, nuo 8 iki 8.45 val. Jūratės ir Kastyčio skvere. Varžybos vyks nuo 9 iki 12 val., nugalėtojų apdovanojimai – 12.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje.

Ant tilto gali sutilpti ne daugiau kaip 35 komandos.


  2020-01-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt