Žvejus ragina registruotis į Stintų šventę

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-01-15

Šventę „Palangos stinta“  šiemet vasario 7-9 dienomis rengianti kurorto savivaldybė primena, kad jos metu vėl vyks stintų meškeriojimo varžybos.

Jose ant jūros tilto dalyvauti gali visi norintieji, jei tik suburia dviejų žmonių komandą, pasirūpina tinkamomis meškerėmis bei užsiregistruoja. Komanda žvejoja su dviem meškerėmis iki 5 kabliukų sistema (atsarginių meškerių skaičius neribojamas), masalą žvejai pasirenka savo nuožiūra. Varžybų startinio mokesčio nėra. Už kiekvieną pagautos stintos gramą komanda gaus 10 taškų, kitos žuvies gramas vertinamas 1 tašku. Varžybų nugalėtoja bus skelbiama komanda, surinkusi daugiausiai taškų.

Apdovanojimų šiais metais sulauks ne tik pirmų trijų vietų laimėtojai, jauniausias bei vyriausias stintų meškeriojimo varžybų dalyvis, bet ir stilingiausia komanda – organizatoriai, pastebėję, kad kasmet vis daugiau varžybų dalyvių specialiai šiam įvykiui ypatingai rūpinasi komandos apranga, nusprendė šias pastangas įvertinti.

„Pastebėjome, kad šeimyninės komandos dalyvavimas Stintų meškeriojimo tampa netgi moterų dovana savo sutuoktiniams gimimo dienos proga – moterys savo iniciatyva registruoja save bei vyrą varžyboms. Tai džiugina“, – pranešime spaudai cituojamas vienas iš Stintų šventės organizatorių Nerijus Stasiulis.

Norintieji dalyvauti vasario 8 d. vyksiančiose Stintų meškeriojimo varžybose turi registruotis nurodydami komandos pavadinimą, jos narių vardus, pavardes, amžių ir miestas iš kur atvyks. Registracijos duomenis reikia siųsti el. paštu stintumeskeriojimovarzybos@gmail.com .

Registracija taip pat vyks ir varžybų dieną, nuo 8 iki 8.45 val. Jūratės ir Kastyčio skvere. Varžybos vyks nuo 9 iki 12 val., nugalėtojų apdovanojimai – 12.30 val. Jūratės ir Kastyčio skvere įrengtoje scenoje.

Ant tilto gali sutilpti ne daugiau kaip 35 komandos.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Šeštadienis Klaipėdoje - be naujų COVID-19 atvejų

Šeštadienį Lietuvoje patvirtinti tik du nauji COVID-19 atvejai – abu žmonės užsikrėtė pirma kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdiečių tarp ...
2024-05-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Prasčiausia COVID-19 padėtis išlieka Palangoje

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad penktadienį Lietuvoje patvirtinta 18 naujų koronaviruso atvejų (du žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje vienas žmogus ...
2024-05-18
Skaityti daugiau

Regionas

Nauja kultūros erdvė kurorte - „Palangos duonos fabrikas"

Buvusios Palangos duonos gamyklos patalpos virsta šiuolaikiška menine erdve „Palangos duonos fabriku“. Šią vasarą miesto gyventojai bei svečiai čia galės ...
2024-05-17
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This