Spyglys

Gal padėtumėte aplinkosaugininkams atsinaujinti?*

Spyglys
2020-01-16


Prisimenate, kaip prieš porą metų entuziastai dizaineriai kūrė miesto prekės ženklą ir kiek jis vėliau visokių reakcijų sulaukė, kiek alternatyvų buvo sukurta? Spyglys ne veltui prisiminė šią istoriją. Jo nuomone, dabar pats laikas atnaujinti aplinkos apsaugos pareigūnų uniformines kelnes ženklu dugno vietoje, pavyzdžiui, siuvinėtais sukryžiuoti šūdo spalvos vamzdžiais (spalva turbūt labiausia tiktų Cashmere Pearl, spalvos kodas LZ1T/Z9 arba Ruby Red Pearl, LZ3N/X6).

Gal kas turėtumėte kokių idėjų? Atsiųskite info@ativraklaipeda.lt

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2020-01-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt