P0

Politikų tribūna

Ne viskas yra auksas (6)

Alvidas Šimkus, Klaipėdos miesto tarybos narys
2020-01-17


Ne viskas yra auksas, kas nori auksu sužibėt! O Naglis Puteikis bando sužibėti pristatydamas save visuomenei kovotoju už tautos, paprastų žmonių gerovę, žmogumi be nuodėmės, tiesiog tyru krištolu.

Nors pastaruoju metu lankymasis teismuose šiam veikėjui tapo kone kasdienybe dėl ieškinių už neapmokėtas sąskaitas ar bylinėjantis su buvusiais bendražygiais, tačiau nepaisant šių rūpesčių N. Puteikis randa laiko Seimo nario pareigoms vykdyti. Pavydėtinas uolumas!

Tai ką gi veikia N. Puteikis teismuose?

Naglis ir Nina Puteikiai priima sprendimus nepaisydami partijos interesų ir kitų narių nuomonės. Martyno Vainoriaus nuotr.

Vilniaus miesto apylinkės teisme nagrinėjama civilinė byla pagal ieškovų Lauros Radzevičiūtės ir Alvido Šimkaus ieškinį atsakovams Lietuvos centro partijai ir N. Puteikiui, dėl Lietuvos centro partijos 2019 m. kovo 12 d. neeilinio visuotinio suvažiavimo pripažinimo neteisėtu ir priimtų sprendimų panaikinimo. Bylą nagrinėja Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Gražina Žukauskienė.

Teisme N. Puteikis atsidūrė nepateikęs partijos nariams ir Tarybai įvykusio suvažiavimo dokumentų.

Likus kelioms valandoms iki teismo posėdžio N. Puteikis ir jo advokatas pateikė dalį reikalaujamų dokumentų. Ieškovai L. Radzevičiūtė ir A. Šimkus paprašė teismo posėdį atidėti, kad galėtų susipažinti su pateiktais dokumentais. Ieškovams palyginus N. Puteikio pateiktą suvažiavime registruotų dalyvių sąrašą ir suvažiavimo dienai esančių partijos narių sąrašą, paaiškėjo, kad daugiau negu dešimtadalis suvažiavime dalyvavusių asmenų tuo metu nebuvo partijos nariais, o keletas žmonių pasirašė po kelis kartus. Ar tokios klaidos atsirado netyčia? Ar tai sąmoningas savanaudiškas manipuliavimas ir noras patenkinti tuščias ambicijas? Ar noras suktis vilkeliu, nepaisant garbės ir padorumo, ir be jokios sąžinės graužaties trūks plyš įrodyti, kad minėtame partijos suvažiavime dalyvavusių skaičius sudarė kvorumą. Netolimoje ateityje tai įvertins teismas.

Paviešinus žinią, kad teisėta Lietuvos centro partijos valdyba sustabdė N. Puteikio narystę partijoje, N. Puteikis tai neigė, aiškindamas, kad toks sprendimas neteisėtas.

„Stebiuosi, kad šie žmonės neapsišaukė Lietuvos karaliais ir karalienėmis“, – ironizavo N. Puteikis.

Deja, teisme jam teko pripažinti, kad tuometinės partijos Valdybos sprendimas buvo teisėtas – N. Puteikis negali atstovauti partijos dėl sustabdytos narystės. Taigi, šiuo metu partijai atstovauja advokato padėjėjas Liudvikas Ragauskis.

Naglis Puteikis, pasitelkęs mizantropinį manipuliacijų arsenalą ir … žmoną, įnirtingai skinasi politinį kelią, paversdamas užvaldytą politinę partiją savo šeimos UAB‘u.

Apima nuojauta, kad tokiu būdu yra siekiama pasinaudoti partijos gaunama pinigine dotacija asmeninei šeimos naudai.

Naglis ir Nina Puteikiai priima sprendimus nepaisydami partijos interesų ir kitų narių nuomonės. Vienas po kito iškyla aikštėn tokios N. Puteikio ,,šeimyninės rangos“ įrodymai.

N. Puteikis jau dabar partijos pinigus galimai naudoja kaip savus, savo šeimos reikmėms – apdraustas automobilis, kuriuo Klaipėdoje važinėja N. Puteikienė. Vien šiam automobiliui apdrausti privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės ir kasko draudimu N. Puteikis iš partijos sąskaitos apmokėjo 400 Eur. Apmokėdamas šias sąskaitas N. Puteikis teigia, kad vadovaujasi partijos valdybos nutarimais. Nieko rimta, jei toks sprendimas būtų priimtas teisėtos partijos valdybos. Bet, ups, tokio sprendimo nėra!

Maža tų apmokėtų draudimų, dar apmokamos ir N. Puteikienės kelionės į Kauną, paaiškinant, kad toji vyko į partijos suvažiavimą. O keliauta tai karališkai! N. Puteikienės kelionė į Kaune vykusį suvažiavimą partijai kainavo 350 eurų, kurie sumokėti IĮ ,,Saugus vežėjas“.

Gal ir būtų reikėję tokios kelionės deleguotiems Klaipėdos skyriaus nariams – suvažiavimas rimtas reikalas, tačiau bėda ta, kad nei N. Puteikienė, nei kartu su ja vykę bendrakeleiviai skyriaus susirinkime nebuvo išrinkti delegatais. Vėl ups!

Tikrieji Klaipėdos skyriaus delegatai vyko samdytu transportu už savo asmenines lėšas, kurių niekas nekompensavo.

Tokios tokelės.

Tikėtina, kad ir už kitas N. Puteikienės bei jos patikėtinių keliones N. Puteikis savanaudiškai ir savavališkai apmokėjo iš partijos sąskaitos – dokumentuose aptikta sąskaita faktūra Nr. AAA 407 už 2019-04-06, pagal kurią S. Rimkienės įmonei sumokama 450 Eur už keleivių vežimo paslaugas. Partijos Klaipėdos skyrius tuo metu nerengė skyriaus susirinkimų, todėl negalėjo deleguoti savo skyriaus narių į jokius renginius. Tai kieno kelionės buvo apmokėtos? Tikėtina, kad N. Puteikienės. Ir vėl ups!

O kur ji keliavo? Kokiu tikslu? Gali būti, kad N. ir N. Puteikiai buvo neaptarę savo viešų pareiškimų, o gal šeimyninė ranga nebuvo pilnai suderinta. Pavasarį, kaip tik tuo, neaišku kieno, kelionės metu N. Puteikienė visu balsu viešai skelbė, kad ji nėra partijos narė ir nebus, nes nori būti NEPRIKLAUSOMA. Rudeniop nuomonę pakeitė ir jau manosi esanti partijos nare, nors skyriui ar teisėtai valdybai prašymo įstoti nepateikė.

Gali būti, kad N. Puteikienę į partiją, nė šuniui nesulojus, priėmė jos vyras N. Puteikis – taip galėtų būti paprasčiau darniai ir šeimyniškai kaišioti rankeles į partijos kišenę. Taip sakant, gerovėje pagyventi!

Peršasi ir mintis, kad N. ir N. Puteikiai tikisi, kad galbūt N. Puteikienei tapus partijos nare, bus galima pateisinti N. Puteikienės reikmėms išleidžiamus pinigus. Kaip tai įvertins Vyriausioji rinkimų komisija, tikrindama partijos ataskaitas? Ar pastebės pažeidimus? Bet gal čia viskas teisėta, o N. ir N. Puteikiai yra tyri kaip krištolas teisuoliai, kaip auksas žibantys Lietuvos politinėje padangėje.

O jei ir vėl ups?


  2020-01-17

  6 komentarai “Ne viskas yra auksas”

  1. AvatarEmigrantė (IP: 88.119.134.9)

   Stiprus protingas išsilavinęs kalbantis aktualiomis temomis politikas, sprendžiantis drąsiai problemas- tai NAGLIS PUTEIKIS. Sėkmės jums! Palaikome absoliučiai.

  2. Avatarbuvau sugundytas (IP: 86.100.161.157)

   puteikio anuose rinkimuose, bet dabar viskas, jokia jėga neprivers balsuoti nei už jį nei už jo žmoną.

  3. Avatarartiomas (IP: 86.100.115.25)

   Šimkau, tuoj sprogsi iš pykčio, rašinėdamas savo nesąmones. Tavo pliurpalai ir tėra pliurpalai.

  4. Avatarklaipėdietė (IP: 78.57.230.119)

   Ir dar stebimasi kodėl tų partijų REITINGAI TOKIE ,,aukšti ” !🤗Gal partijos , JEIGU negautų iš biudžeto lėšų ,kurias suneša DIDŻIOJI DALIS partijoms NEPRIKLAUSANČIŲ žmonių , stengtųsi pritraukti kuo daugiau žmonių ,kad išsilaikytų TIK iš nario mokesčio , elgtųsi ir dirbtų taip ,kad būtų PATRAUKLIOS platesniam ratui Lietuvos piliečių !

  5. Avatarklaipėdietis (IP: 89.116.10.112)

   POPULISTAS – POZUOTOJAS. KUR TIK KAMEROS , TEN IR NAGLIS PUTEIKIS.

  6. Avatarrinkėjas (IP: 89.116.10.112)

   N. Puteikiui labai jau šauniai sekasi sukelti ŠARŠALUS. Čia jis didelis SPECAS. Neatstovauja jis savų rinkėjų visiškai. Tai tušti plepalai. Nėra savo pažadų šeimininkas, o tiesiog didžiulis melagis. Neturi jokių gairių, tik gerai moka lakstyti įsikibęs į N.Venskienės sijoną. Pinigų prašynėtojas. Ir koks iš jo politikas? Kažkoks apsišaukėlis.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt