P0

Uostas ir jūra

Stintos ir alkoholis – nesuderinama

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-17


Klaipėdos policijos pareigūnai kartu su gamtos apsaugos inspektoriais tikrino žvejus Smiltynėje. Sausio 16-ąją ant Kuršių marių krantinės jų buvo susirinkę keli tūkstančiai.

Policijos pareigūnai nubaudė du alkoholinius gėrimus viešoje vietoje vartojusius žvejus – iš Suvalkijos atvykusiems 50- ies ir 48 metų vyrams alkoholio matuokliu buvo nustatytas 1,45 ir 0,91 prom. neblaivumas.

Dar 4 žvejai, turėję alkoholio atidarytoje taroje, bet akivaizdžiai gėrimų nevartoję, įspėti, kad to daryti viešoje vietoje negalima.

Uosto vidus kompas

10 protokolų policijos pareigūnai surašė dėl neleistinose vietose paliktų automobilių. Apie 10 žvejų neturėjo mėgėjiškos žūklės leidimo – jiems pažeidimų protokolus surašė aplinkosaugininkai.

Pareigūnai primena, kad kiekvienas žvejas privalo surinkti visas, nesvarbu kieno paliktas, šiukšles 5 metrų spinduliu aplink savo žvejybos vietą.


2020-01-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt