Sveikata

Klaipėdos merui atlikta operacija (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-19


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas savo socialinio tinklo „Facebook” paskyroje pranešė, jog penktadienio vakarą jam plyšo Achilo sausgyslė ir buvo atlikta operacija.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Na štai, visiškai neplanuotai teko pajusti ir kas tai yra Achilo sausgyslė, (nors daugelis, o ypač politikoje ieško „Achilo kulno” 🤓) O aš vakar, jau vakaro tamsoje, aktyvaus pasivaikščiojimo metu gimtosiose pamiškėse, netikėtai „pagavau gudrią duobę” savo kelyje (kurios anksčiau ten nebuvo), įtaikius į kurią ir neatlaikė garsioji sausgyslė. Skubi operacija, neišvengiamas gydymas, tikriausiai ir minimali reabilitacija… Teks apriboti judėjimą”, – rašė V. Grubliauskas.

Jis kartu dėkojo Klaipėdos universitetinės ligoninės chirurgui Tadui Gedvilui, anesteziologui Antanui Kupečiui bei „visai asistavusiai įgulai už puikiai atliktą operaciją”.

BNS meras teigė, jog konkreti situacija dėl nedarbingumo paaiškės pirmadienį.

V. Grubliauskas prieš keletą mėnesių buvo susižalojęs dešinės rankos pirštą.


2020-01-19

2 komentarai apie “Klaipėdos merui atlikta operacija”

  1. Meras seniai ,gal metai-kiti, vaikščiodavo šlubuodamas.. Tai matydavosi. Be to, prieš N.Metus vienoje TV laidoje.dainininkas Donskovas pasakė, kad kvietęs padainuoti kartu ir merą Grubliauską. Paskambinęs jam, sakė Donskovas ,bet meras ligoninėje buvęs,jam kulną ,atseit,opravo… Tokios žinios leidžia galvoti, kad meras turėjo su koja problemų seniai ir jas pradėjo spręsti tada kad PRIVALO toliau aiškintis miestiečiams kodėl nesigilino , leido “Kl. vanduo” kt, neatsakingai teršti orą, marias. Jis kaltas,Jis meras privala nuolat rūpitis miestu visur,visada. Dabar geras laikas jam atsistydinti.
    Gal tegul mero praiegas eina jo patarėjas Makūnas,, arba besiblaškantys darbuose vicemeras Barbšys…

  2. Ne pirmas kartas: “Lygioje vietoje – šį posakį savo kailiu, tiksliau ranka, išbandė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas. Nešė žmonai kavą, užkliuvo, pargriuvo – lūžo ranka.” 2017 m. pavasaris. Bet visiems pasitaiko:)
    Sveikite mūsų mere !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt