Laukia pastabų dėl miesto strateginio veiklos plano

Politika

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia parengusi Klaipėdos miesto savivaldybės 2020-2022 m. strateginio veiklos plano projektą ir kviečia miesto bendruomenę su juo susipažinti bei teikti pasiūlymus.

Pranešama, kad strateginiame veiklos plane numatyta didinti miesto konkurencingumą, kryptingai vystant infrastruktūrą ir sudarant palankias sąlygas verslui kurti mieste patrauklią, švarią ir saugią gyvenamąją aplinką, užtikrinti gyventojams aukštą švietimo, kultūros, socialinių, sporto ir sveikatos apsaugos paslaugų kokybę ir prieinamumą.

Strateginį veiklos planą sudaro 12 programų, apimančių visas savivaldybės veiklos sritis – nuo švietimo, socialinių, kultūros, sporto paslaugų teikimo iki miesto infrastruktūros projektų įgyvendinimo – gatvių rekonstrukcijos, viešųjų erdvių tvarkymo. Programose pateikti kiekvienos srities tikslai, uždaviniai, priemonės ir vertinimo kriterijai.

Teigiama, jog strateginio veiklos plano programos yra savivaldybės biudžeto pagrindas.

Klaipėdos miesto savivaldybės 2020-2022 m. strateginį veiklos planą ir Klaipėdos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetą numatoma teikti savivaldybės Tarybai svarstyti ir tvirtinti jau kitą mėnesį.

Turintys pastabų, pasiūlymų ar norintys užduoti klausimus dėl strateginio veiklos plano, kviečiami iki sausio 31 d. kreiptis į Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Strateginio planavimo skyrių elektroniniu paštu indre.buteniene@klaipeda.lt

 

5 Comments

 1. Marytė

  Klaipėdėčiai dar nesusipažino su ES Darnaus visuomenės vystymosi planu, kuris priimtas JT 2018 m konferencijoje, o po to ir ES programoje bei LR Seimo įstatymu įpareigotos visos savivaldybės bei veikiančios įmonės ir organizacijos vykdyti Darnaus visuomenės vystymosi programą. Jus dar neskaitėte šių dokumentų, kadangi Jūsų strategija neatitinka reikalavimų.

  Reply
 2. Karolis

  Strateginis planas. Klaipėdos savivaldybėje jau nebeskiria tokių savokų, kaip einamasis planas , strateginis planas, perspektyvinis planas. Ir dar tokie ” gudruoliai” nori vadovauti miestui, kai net to nėra numatę šių metų darbuose. Mažiausiai kas turėjo jau būti paruošta pagal einamąjį-perspektyvinį planą patvirtinti vykdymui projektai, išskirti finansai, vykdomų darbų kontrolė-atsakingi už teisingą projektų vykdymą ir viešumas suderintas su seniūnaitijomis, kurias mažiausiai lies tų projektų išpildymas. O gal savivaldybė galvoja, kad ji galės miestui diktuoti savo nuomonę?

  Reply
 3. Memel

  Priežiūrai, puoselėjimui skirkite dėmesio ir lėšų.

  Reply
 4. 2 metų veiklos plano strategija :)

  Gal čia kažkur klaida? Tai gi Grubliauskas buvo išdėstęs ir su liberalais ir su savo komitetu programą. Miestui nepadaryta nieko ( uosto BP patvirtintas) Ir kam tie pasiūlymai „veiklos strategijai 2020-2022” kai tame rašinyje nėra jokios „strategijos”? Strategija 2metams :)? EU direktyvų perrašimas nėra mūsų miesto ateities strategija kaip ir tas 12 ingredientų (programų) kokteilis. Tuo pačiu – kam ta VEIKLA tokia reikalinga? Savivaldybė senai negirdi nei miestiečio, nei jokios bendruomenės. Tik interesai, o interesai ateis patys, be kvietimo. Tai kam čia kviesti ? Vaidinti demokratiją nereikalinga strategija. Klijavo durnių tai lai ir toliau varo. Klaipėdiečiai nors ir pasmirdę, gerokai užteršti, bet vis dar stebėtinai kantri publika. Bet jei norite, pasiūlymas – paruoškite 1, max 3 puktus, kaip , kada ir ką konkrečiai, asmeniškai padarysite, kad miestas atsikratytų taršių ( ir apleistų buvusių) įmonių ? ir jų paramos. Pvz. kas bus padaryta per 3 metus, per 5 metus per 10 metų? Ir tuos, 1-3 punktus su pavardėmis pakabinkite mieste ant kokios sienos ar transparantą Atgimimo aikštėje ( pvz. vietoje dangaus veidrodžio). Atsakymo taip pat neprašau, nei raštu nei žodžiu. Nevarkite.

  Reply
 5. LAIVAS KURŠIS

  1. Laivas SŪDUVIS stovės prie Pilies tilto, Dangės kairėje krantinėj.

  2. Laivas „SŪDUVIS” bus „UŽKONSERVUOTAS”, o ne „NURAŠYTAS”.

  Tiems, kas skaito komentarus ir jau žino kur stovi Smiltynėje „NURAŠYTAS” laivas „KOLYMA”,
  rekomenduojame nuvykti dar į Klaipėdos geležinkelio stotį ir apžiūrėti „UŽKONSERVUOTĄ” juodą garvežį… …

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Renginiai

Ketvirtadienį Klaipėdoje

IMANUELIO KANTO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS KALNUPĖS SKYRIUS (KALNUPĖS G. 13) 12 val. „Upper body“ treniruotė bibliotekoje. Treniruotė su savo kūno svoriu ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Regionas

Kretingos įmonėje kilo gaisras

Trečiadienio vakare kilo gaisras Kretingoje įsikūrusioje medienos įmonėje „Imedeksa“. Gavę pranešimą aplinkosaugininkai iš karto išvyko į gaisro vietą. Preliminariais duomenimis, ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Transportas

Įspėja vairuotojus dėl nestandartinio krovinio gabenimo

UAB „Klaipėdos paslaugos“ informuoja vairuotojus, kurie Klaipėdoje trečiadienio vėlų vakarą ir ketvirtadienį naktį planuoja važiuoti maršrutu Perkėlos g. 8 – ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Kultūra

„TheATRIUM“ atveš pasaulinio garso teatro kūrėjų darbus 

Prireikė aštuonerių metų, kad teatro festivalis nedidelėje šalyje ir nedideliame mieste nekeltų dvejonių net ir didžiausių pasaulyje teatro festivalių graibstomoms ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

Sportas

Sporto mėgėjams – naujas stadionas 

Klaipėdos savivaldybė skelbia, kad šalia jai priklausančios „Gilijos“ pradinės mokyklos (Taikos pr. 68) atliekami paskutiniai naujo stadiono įrengimo darbai – ...
2024-04-24
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This