P0

Kriminalai ir nelaimės

Per vieną naktį – trys apvogti BMW

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-22


Policija praneša apie antradienį Klaipėdoje ilgapirščių nuniokotus ir apvogtus tris BMW automobilius.

Į pirmąjį automobilį, kuris stovėjo Birutės g., įsibrauta naktį – jo savininkas dar prieš 8 val. pastebėjo, kad yra pavogtos „BMW 520D” šviesos jungiklių rankenėlės ir dalis priekinės panelės. Padarytą žalą jis įvertino 2500 eurų.

Apie 8.30 val. pranešta apie antrąją vagystę –  Nidos g. iš automobilio „BMW 428“, išdaužus vairuotojo durelių stiklą, pavogta multimedija, multimedijos apdaila ir automobilio vairas. Žala – apie 4000 eurų.

Tuo metu apie 11 val. Reikjaviko g. pastebėta, kad iš automobilio „BMW X5 M“, išdaužus priekinių durelių stiklą, dingo vairas. Žala siekia apie 1500 eurų.

Policija savo ruožtu gyventojams pataria patiems labiau saugoti savo automobilius:

  • patikrinkite, ar tikrai užrakinote automobilį;
  • įsitikinkite, ar uždarėte langus ir stoglangį, net jei išeinate trumpam;
  • tamsiu paros metu statykite automobilį saugomoje aikštelėje arba gerai apšviestame kiemo plote, arčiau savo buto langų;
  • nepalikite daiktų automobilyje, nes vagis gali sudominti ir viduje esantys nebūtinai vertingi daiktai. Smalsumą gali sukurstyti krepšiai, striukės ar net megztiniai, todėl nepalikite jų matomoje vietoje, pvz, ant sėdynių;
  • vagis vilioja palydovinės navigacijos prietaisai, pritvirtinti prie automobilio priekinio stiklo, taip pat salone palikti mobilieji telefonai, piniginės, grynieji pinigai, dokumentai ir kt.;
  • aptikus, kad buvo įsibrauta į jūsų automobilį, nesėskite į jo vidų, nelieskite automobilio ir jame esančių daiktų, o nedelsiant kreipkitės į policiją telefonu 112.

Primenama, jog policijoje galima pažymėti vertingus daiktus. Tai padarius, nustatyti, kam priklauso rastas daiktas ir grąžinti jį teisėtam savininkui, yra daug lengviau.


2020-01-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt