P0

Miestas

Vyks ekumeninės pamaldos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-22


Sausio 25-ąją, šeštadienį, 16 val. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje bus rengiamos ekumeninės pamaldos. Jose dalyvaus įvairių Klaipėdos krikščioniškų bendruomenių ir Bažnyčių vadovai.

Šių metų ekumeninių pamaldų tema – žmogiškasis abejingumas, lemiantis politinius, ekonominius, socialinius sprendimus.

„Tad esame kviečiami ugdyti svetingumą – tą labai reikalingą dorybę, vedančią krikščionių vienybės link. Tai nuostata, raginanti mus būti dosnesnius stokojančiųjų atžvilgiu. Mūsų krikščioniškoji vienybė pasireikš ne tik tuo, kad būsime svetingi vieni kitiems, nors tai labai svarbu, – bet ir tuo, kad su meile priimsime žmones, kurie nėra tos pačios kalbos, kultūros ar tikėjimo kaip mes. Kviečiame dalyvauti ekumeninėse pamaldose, apmąstant šias kategorijas šių dienų pasaulyje”, – rašoma Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapijos pranešime.


  2020-01-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt